









- помірна і важка форми вугрової хвороби, в тому числі і резистентні форми;
- підвищена секреція шкірного сала;
- запальні процеси, викликані закупоркою сальних залоз.





Внутрішньовенна лазерна терапія (ВЛОК) є дуже ефективним методом, який в даний час успішно використовується в кардіології, ендокринології, гінекології, хірургії, дерматології, лор-патології та інших областях медицини. Розробка і виробництво одноразових стерильних світловодів дозволили зробити цю процедуру абсолютно безпечною і комфортною для пацієнта. Внутрішньовенний лазер (ВЛОК) сам по собі має виражену терапевтичну дію, а також підвищує ефективність медикаментозної терапії. У нашій клініці перед проведенням процедури пацієнт консультується з лікарем, індивідуально підбираються параметри впливу і кількість процедур. ВЛОК не має побічних ефектів, відсутнє звикання до процедур, ефект тривалий і стійкий. В Україні активне застосування почалося після реєстрації апаратури в 1985 році. Основні ефекти внутрішньовенної лазерної терапії: безболісність і комфортність процедур, індивідуальний підхід до проблеми кожного пацієнта, відсутність побічних явищ, відсутність звикання, тривалий і стійкий ефект.





У нашій клініці в хірургії, дерматології, гінекології, ЛОР-патології та онкології використовується високоінтенсивний хірургічний лазер «Ліка-хірург». Перевагою лазерного видалення новоутворення в порівнянні з кріодеструкціею, діатермокоагуляцією, скальпелем, очевидні: безконтактність, безкровність, безпека, контрольований вплив. Процедура займає мало часу і не вимагає особливих умов пов'язаних з асептикою і антисептикою. У результаті досягаються швидкість лікування, безрубцеве загоєння ран, відсутність або мінімальні операційні та післяопераційні болі, безкровне операційне поле, прискорене загоєння, високий косметичний і стерилізуючий ефект, незначний набряк тканин, виражений кровоспинний ефект, мінімальне руйнування прилеглих тканин. Апарат сертифікований і дозволений до застосування в Україні.





У нашій клініці використовуються низькоінтенсивні терапевтичні лазери «Ліка-терапевт», скануючий лазер «Медик 2», внутрішньовенний апарат «Лазмік» (апаратура сертифікована і дозволена до застосування в Україні). Для проведення внутрішньовенної лазерної терапії використовуються апарат «Лазмік» російського виробництва. Апарат «Ліка-терпевт» має три незалежні канали. Апарат дозволяє здійснювати лазерний вплив з різними довжинами хвиль, у постійно модульованому і імпульсному режимах лазерного впливу. Конструкція апарату дозволяє використовувати різні насадки. У нашій клініці апарат використовується в гінекології, терапії, хірургії, при лікуванні лор-патології. «Медик 2» - низькоінтенсивний скануючий терапевтичний лазер. Сканування лазерним променем - це сучасний високоефективний метод лазерної терапії, що дає можливість обробляти великі ділянки поверхні спрямованим лазерним випромінюванням. Лазерне сканування дозволяє досягати високої ефективності процедур, не збільшуючи при цьому часу їх проведення і забезпечуючи глибоке проникнення лазерного випромінювання в тканини. Ми підбіраємо фігури сканування відповідно форми ураженої поверхні. Має знеболюючу, протизапальну, ранозагоювальну ефектами. У нашій клініці "Медик 2" ефективно використовується для лікування трофічних виразок, ран, які довго не загоюються, судинних захворювань нижніх кінцівок, патології суглобів і хребта, спайкової хвороби, запалень придатків.






Хірургія
У нас, в клініці, проводиться лікування хірургічних хвороб за допомогою лазера. Лікування проводять практикуючі лікарі з двадцятирічним стажем роботи.
Лазер має ряд переваг перед скальпелем. Одночасно з розтином проходить заварювання судин, тому операція проходить безкровно. Зона пошкодження від лазерного променя менша, ніж від скальпеля, тому й набряк тканин менший, а значить, післяопераційний період проходить безболісно, загоєння рани відбувається швидше. Високоенергетичний лазер стерилізує рану, тому ризик нагноєння відсутній.
У нашій клініці проводиться лазерне видалення атером. Методика лікування полягає в наступному: лазером робляться надрізи до 2-3мм, через ці розрізи видаляється утворення разом з капсулою. Рани загоюються практично без рубця. Атероми найчастіше з'являються на волосистій частині голови. Після видалення атером таким способом на третій день пацієнт вже може помити голову. Після видалення обов’язково проводиться гістологічне дослідження.

