У Сумській клініці лазерної медицини діє благодійна реабілітаційна програма для військовослужбовців та постраждалих внаслідок бойових дій
UA EN RU
Перейти на сторінку з описом
Демодекс УЗД
Наші методи лікування:
Косметологічний лазер Косметологічний лазер >>
У нашій клініці використовується неодимовий лазер "Fotona SP Dynamis". "Fotona SP Dynamis" - світова вершина лазерної косметології. Унікальна лазерна технологія "Fotona SP Dynamis" - найвищий стандарт якості, ефективності та безпеки процедур.
 
Неодимовий лазер є незаперечним лідером в лікуванні судинних зірочок, гемангіом, розацеа, акне і в здійсненні професійних програм лазерного омолодження шкіри.
Фотодинамічна терапія Фотодинамічна терапія >>
Фотодинамічна терапія (ФДТ) є процедурою вибору у пацієнтів з важкою і середньоважкою формами акне, у випадках персистуючого ​​перебігу захворювання та толерантності до традиційних терапевтичних методів. Основними ефектами ФДТ є бактерицидний і метаболічний, нормалізація роботи сальних залоз, поліпшення живлення і мікроциркуляції шкіри. У результаті усувається жирність шкіри, значно зменшується кількість рецидивуючих запальних елементів і відбувається більш активне розсмоктування глибоких елементів.
Показання для лікування методом ФДТ:
  • помірна і важка форми вугрової хвороби, в тому числі і резистентні форми;
  • підвищена секреція шкірного сала;
  • запальні процеси, викликані закупоркою сальних залоз.
Для досягнення найкращого результату рекомендується пройти курс лікування вугрового висипу, що складається з 4-10 процедур (залежно від ступеня тяжкості процесу).
Внутрішньовенна терапія Внутрішньовенна терапія >>

Внутрішньовенна лазерна терапія (ВЛОК) є дуже ефективним методом, який в даний час успішно використовується в кардіології, ендокринології, гінекології, хірургії, дерматології, лор-патології та інших областях медицини. Розробка і виробництво одноразових стерильних світловодів дозволили зробити цю процедуру абсолютно безпечною і комфортною для пацієнта. Внутрішньовенний лазер (ВЛОК) сам по собі має виражену терапевтичну дію, а також підвищує ефективність медикаментозної терапії. У нашій клініці перед проведенням процедури пацієнт консультується з лікарем, індивідуально підбираються параметри впливу і кількість процедур. ВЛОК не має побічних ефектів, відсутнє звикання до процедур, ефект тривалий і стійкий. В Україні активне застосування почалося після реєстрації апаратури в 1985 році. Основні ефекти внутрішньовенної лазерної терапії: безболісність і комфортність процедур, індивідуальний підхід до проблеми кожного пацієнта, відсутність побічних явищ, відсутність звикання, тривалий і стійкий ефект.

Хірургічний лазер Хірургічний лазер >>

У нашій клініці в хірургії, дерматології, гінекології, ЛОР-патології та онкології використовується високоінтенсивний хірургічний лазер «Ліка-хірург». Перевагою лазерного видалення новоутворення в порівнянні з кріодеструкціею, діатермокоагуляцією, скальпелем, очевидні: безконтактність, безкровність, безпека, контрольований вплив. Процедура займає мало часу і не вимагає особливих умов пов'язаних з асептикою і антисептикою. У результаті досягаються швидкість лікування, безрубцеве загоєння ран, відсутність або мінімальні операційні та післяопераційні болі, безкровне операційне поле, прискорене загоєння, високий косметичний і стерилізуючий ефект, незначний набряк тканин, виражений кровоспинний ефект, мінімальне руйнування прилеглих тканин. Апарат сертифікований і дозволений до застосування в Україні.

Терапевтичний лазер Терапевтичний лазер >>

У нашій клініці використовуються низькоінтенсивні терапевтичні лазери «Ліка-терапевт», скануючий лазер «Медик 2», внутрішньовенний апарат «Лазмік» (апаратура сертифікована і дозволена до застосування в Україні). Для проведення внутрішньовенної лазерної терапії використовуються апарат «Лазмік» російського виробництва. Апарат «Ліка-терпевт» має три незалежні канали. Апарат дозволяє здійснювати лазерний вплив з різними довжинами хвиль, у постійно модульованому і імпульсному режимах лазерного впливу. Конструкція апарату дозволяє використовувати різні насадки. У нашій клініці апарат використовується в гінекології, терапії, хірургії, при лікуванні лор-патології. «Медик 2» - низькоінтенсивний скануючий терапевтичний лазер. Сканування лазерним променем - це сучасний високоефективний метод лазерної терапії, що дає можливість обробляти великі ділянки поверхні спрямованим лазерним випромінюванням. Лазерне сканування дозволяє досягати високої ефективності процедур, не збільшуючи при цьому часу їх проведення і забезпечуючи глибоке проникнення лазерного випромінювання в тканини. Ми підбіраємо фігури сканування відповідно форми ураженої поверхні. Має знеболюючу, протизапальну, ранозагоювальну ефектами. У нашій клініці "Медик 2" ефективно використовується для лікування трофічних виразок, ран, які довго не загоюються, судинних захворювань нижніх кінцівок, патології суглобів і хребта, спайкової хвороби, запалень придатків.

УЗД УЗД >>

У нашій клініці для ультразвукових досліджень використовується ультразвуковий сканер S6 - кольорова ультразвукова система високого рівня з датчиками високої щільності. Портативність апарату дозволяє не тільки зробити необхідні дослідження, а й проводити операції під контролем УЗД.

Хірургія

У нас, в клініці, проводиться лікування хірургічних хвороб за допомогою лазера. Лікування проводять практикуючі лікарі з двадцятирічним стажем роботи.

Лазер має ряд переваг перед скальпелем. Одночасно з розтином проходить заварювання судин, тому операція проходить безкровно. Зона пошкодження від лазерного променя менша, ніж від скальпеля, тому й набряк тканин менший, а значить, післяопераційний період проходить безболісно, ​​загоєння рани відбувається швидше. Високоенергетичний лазер стерилізує рану, тому ризик нагноєння відсутній.

Гемангіома
- доброякісна судинна пухлина, яка розвивається як у дітей, так і у дорослих. Характеризується досить швидким ростом, особливо в перші місяці життя дитини. Становить 45,7% всіх новоутворень м'яких тканин у дітей. Гемангіоми, крім того, що викликають косметичний дефект, можуть призводити до функціональних порушень. При розташуванні в області облямівки губ - порушення акту смоктання, носові ходи - порушення дихання, повіки - зору, вушна раковина - слуху. Діагноз гемангіома ставиться клінічно під час огляду. Класифікація даних судинних мальформацій досить складна і громіздка. Що пов'язано з різноманіттям клінічних форм даної патології: капілярна гемангіома, полум'яніючий невус, кавернозна гемангіома, ботріомікома, венозна гемангіома, телеангіектазії .... Розібратися у всьому цьому різноманітті досить складно. Існуючих методів лікування так само маса. Кожен з яких можна застосувати в тій чи іншій мірі і має як позитивні так і негативні сторони. Показання до початку лікування гемангіом шкіри у дітей поділяють на безумовні - швидке зростання гемангіоми, широке враження, локалізація гемангіоми в області голови та шиї і умовні - кровотеча і виразкування, недоношеність. При наявності безумовних показань лікування починають відразу ж. При наявності умовних показань вирішення питання про початок лікування зазвичай визначається індивідуально, відразу або після нетривалого спостереження за хворим. При цьому лікар, повинен дотримуватися тактики активного невтручання, а не вичікування. Тобто лікар відстежує і оцінює динамічний розвиток гемангіоми якомога частіше, і якщо настає стадія коли просто спостерігати вже не можна - приймає відповідне рішення. Необхідно враховувати, що повної редукції досягають тільки 10-15% гемангіом. Коли досить важко визначити, як буде поводити себе гемангіома в подальшому - зникне вона безслідно або, продовжуючи рости, викличе дуже серйозні косметичні і функціональні порушення, необхідне лікування. Доцільніше ліквідувати невелику гемангіому у дитини перших місяців життя, ніж чекати кілька років в надії на її мимовільне лікування, яке може і не настати. При лікуванні гемангіом зовнішніх покривів у дітей ми ставимо перед собою наступні завдання: припинення росту гемангіом, ліквідація пухлинного процесу, досягнення найкращого функціонального і косметично вигідного результату. Тому, обираючи той чи інший метод лікування гемангіом, хірург зобов'язаний поставити перед собою всі три завдання. В останні роки в лікуванні гемангіом стали застосовувати високоенергетичні судинні лазери.

Лазерне лікування гемангіом має багато переваг перед іншими методами, наприклад, коагуляція лазером виразкованих гемангіом призводить до швидкого їх загоєння. Йдеться про використання самих передових лазерних технологій в медицині, в основі яких лежить теорія селективного фототермоліза конкретної тканини мішені. При розташуванні гемангіоми на волосистій частині голови імпульсно-періодичний режим роботи лазера дозволяє залишити неушкодженими волосяні цибулини і зберегти повноцінний волосяний покрив. При локалізації гемангіоми в складних анатомічних областях тонкий, всього 0,6 мм, лазерний промінь дозволяє виконати коагуляцію новоутворення без пошкодження навколишніх тканин. Режими роботи лазера підбираються з урахуванням локалізації та віку дитини в кожному випадку окремо.

 

У нашій клініці знаходиться сучасне лазерне обладнання «Fotona» для лікування судинної патології, зокрема для лікування гемангіом у дорослих і дітей. Що в поєднанні з адекватною тактикою ведення цих хворих нашим хірургом може гарантувати хороший косметичний результат. З огляду на простоту і високу ефективність неодимового лазера, ця процедура може бути рекомендована широкому колу пацієнтів з даною патологією.

Вгору