У Сумській клініці лазерної медицини діє благодійна реабілітаційна програма для військовослужбовців та постраждалих внаслідок бойових дій
UA EN RU
Перейти на сторінку з описом
Демодекс УЗД
Наші методи лікування:
Косметологічний лазер Косметологічний лазер >>
У нашій клініці використовується неодимовий лазер "Fotona SP Dynamis". "Fotona SP Dynamis" - світова вершина лазерної косметології. Унікальна лазерна технологія "Fotona SP Dynamis" - найвищий стандарт якості, ефективності та безпеки процедур.
 
Неодимовий лазер є незаперечним лідером в лікуванні судинних зірочок, гемангіом, розацеа, акне і в здійсненні професійних програм лазерного омолодження шкіри.
Фотодинамічна терапія Фотодинамічна терапія >>
Фотодинамічна терапія (ФДТ) є процедурою вибору у пацієнтів з важкою і середньоважкою формами акне, у випадках персистуючого ​​перебігу захворювання та толерантності до традиційних терапевтичних методів. Основними ефектами ФДТ є бактерицидний і метаболічний, нормалізація роботи сальних залоз, поліпшення живлення і мікроциркуляції шкіри. У результаті усувається жирність шкіри, значно зменшується кількість рецидивуючих запальних елементів і відбувається більш активне розсмоктування глибоких елементів.
Показання для лікування методом ФДТ:
  • помірна і важка форми вугрової хвороби, в тому числі і резистентні форми;
  • підвищена секреція шкірного сала;
  • запальні процеси, викликані закупоркою сальних залоз.
Для досягнення найкращого результату рекомендується пройти курс лікування вугрового висипу, що складається з 4-10 процедур (залежно від ступеня тяжкості процесу).
Внутрішньовенна терапія Внутрішньовенна терапія >>

Внутрішньовенна лазерна терапія (ВЛОК) є дуже ефективним методом, який в даний час успішно використовується в кардіології, ендокринології, гінекології, хірургії, дерматології, лор-патології та інших областях медицини. Розробка і виробництво одноразових стерильних світловодів дозволили зробити цю процедуру абсолютно безпечною і комфортною для пацієнта. Внутрішньовенний лазер (ВЛОК) сам по собі має виражену терапевтичну дію, а також підвищує ефективність медикаментозної терапії. У нашій клініці перед проведенням процедури пацієнт консультується з лікарем, індивідуально підбираються параметри впливу і кількість процедур. ВЛОК не має побічних ефектів, відсутнє звикання до процедур, ефект тривалий і стійкий. В Україні активне застосування почалося після реєстрації апаратури в 1985 році. Основні ефекти внутрішньовенної лазерної терапії: безболісність і комфортність процедур, індивідуальний підхід до проблеми кожного пацієнта, відсутність побічних явищ, відсутність звикання, тривалий і стійкий ефект.

Хірургічний лазер Хірургічний лазер >>

У нашій клініці в хірургії, дерматології, гінекології, ЛОР-патології та онкології використовується високоінтенсивний хірургічний лазер «Ліка-хірург». Перевагою лазерного видалення новоутворення в порівнянні з кріодеструкціею, діатермокоагуляцією, скальпелем, очевидні: безконтактність, безкровність, безпека, контрольований вплив. Процедура займає мало часу і не вимагає особливих умов пов'язаних з асептикою і антисептикою. У результаті досягаються швидкість лікування, безрубцеве загоєння ран, відсутність або мінімальні операційні та післяопераційні болі, безкровне операційне поле, прискорене загоєння, високий косметичний і стерилізуючий ефект, незначний набряк тканин, виражений кровоспинний ефект, мінімальне руйнування прилеглих тканин. Апарат сертифікований і дозволений до застосування в Україні.

Терапевтичний лазер Терапевтичний лазер >>

У нашій клініці використовуються низькоінтенсивні терапевтичні лазери «Ліка-терапевт», скануючий лазер «Медик 2», внутрішньовенний апарат «Лазмік» (апаратура сертифікована і дозволена до застосування в Україні). Для проведення внутрішньовенної лазерної терапії використовуються апарат «Лазмік» російського виробництва. Апарат «Ліка-терпевт» має три незалежні канали. Апарат дозволяє здійснювати лазерний вплив з різними довжинами хвиль, у постійно модульованому і імпульсному режимах лазерного впливу. Конструкція апарату дозволяє використовувати різні насадки. У нашій клініці апарат використовується в гінекології, терапії, хірургії, при лікуванні лор-патології. «Медик 2» - низькоінтенсивний скануючий терапевтичний лазер. Сканування лазерним променем - це сучасний високоефективний метод лазерної терапії, що дає можливість обробляти великі ділянки поверхні спрямованим лазерним випромінюванням. Лазерне сканування дозволяє досягати високої ефективності процедур, не збільшуючи при цьому часу їх проведення і забезпечуючи глибоке проникнення лазерного випромінювання в тканини. Ми підбіраємо фігури сканування відповідно форми ураженої поверхні. Має знеболюючу, протизапальну, ранозагоювальну ефектами. У нашій клініці "Медик 2" ефективно використовується для лікування трофічних виразок, ран, які довго не загоюються, судинних захворювань нижніх кінцівок, патології суглобів і хребта, спайкової хвороби, запалень придатків.

УЗД УЗД >>

У нашій клініці для ультразвукових досліджень використовується ультразвуковий сканер S6 - кольорова ультразвукова система високого рівня з датчиками високої щільності. Портативність апарату дозволяє не тільки зробити необхідні дослідження, а й проводити операції під контролем УЗД.

Хірургія

У нас, в клініці, проводиться лікування хірургічних хвороб за допомогою лазера. Лікування проводять практикуючі лікарі з двадцятирічним стажем роботи.

Лазер має ряд переваг перед скальпелем. Одночасно з розтином проходить заварювання судин, тому операція проходить безкровно. Зона пошкодження від лазерного променя менша, ніж від скальпеля, тому й набряк тканин менший, а значить, післяопераційний період проходить безболісно, ​​загоєння рани відбувається швидше. Високоенергетичний лазер стерилізує рану, тому ризик нагноєння відсутній.

Варикозне розширення вен
це зміна поверхневих вен, що супроводжується порушенням роботи клапанів і кровотоку. Швидкість течії крові в розширених венах сповільнюється, що нерідко призводить до утворення в них тромбів. Порушення харчування шкіри може призвести до виникнення трофічних виразок. Провокуючі фактори варикозної хвороби різноманітні: запори, неправильне лікування, недостатня кількість фізичних вправ, куріння, носіння протягом тривалого часу тісного взуття, ожиріння. Вагітність може стати причиною варикозного розширення вен, так як через підвищення тиску в області тазу і черевній порожнині сповільнюється надходження крові з нижніх кінцівок до серця. Першою ознакою варикозного розширення вен є набряки ніг. Це явище може супроводжуватися судомами м'язів і відчуттям втоми в ногах. Кров накопичується у венах нижньої частини ніг, на шкірі з'являються темно-коричневі і бурі плями.

Варикозне розширення вен на ранніх стадіях призводить до естетичних проблем, на пізніх стадіях призводить до серйозного погіршення якості життя.

Згідно з міжнародною класифікацією захворювань CEAP, хвороба має шість стадій:

1) судинні зірочки

2) розширені вени до 3 мм

3) діаметр судин від 3 до 6 мм, а також набряки на ногах

4) темні ноги (гіперпігментація)

5) відкриваються виразки

6) незагойні трофічні виразки

В діагностиці варикозу дуже важливо з'ясувати, який це варикоз: первинний або вторинний, який розвивається на тлі посттромбофлебітичного синдрому. А для цього важливо знати стан прохідності поверхневих і особливо глибоких вен, стан клапанів вен, стан перфорантних вен. При огляді лікар бачить розширені, звиті вени, тромби, оцінює стан кольору шкіри ноги, наявність або відсутність набряку

Основним діагностичним методом при варикозної хвороби є ультразвукове дослідження. Ультразвукова діагностика, а також доплерографія, дозволяє лікарю побачити вени «в зрізі». А доплерографія дозволяє оцінити характер кровотоку, наявність зворотнього кровотоку, спроможність клапанів перфорантних вен, глибоких вен, прохідність глибоких вен і наявність тромбів.

 

 

 

У нашій клініці проводиться лікування хвороби на всіх стадіях.

Консультацію, діагностику і лікування проводять лікарі, які мають досвід лікування патологій судин більше 20 років.

Для лікування судинних зірочок і ретикулярних вен малого діаметру застосовується неодимовий лазер. «Фотона» є світовим лідером в лікуванні судин. Проводиться зовнішня коагуляція вен. Після лікування залишаються видимі ділянки впливу по ходу вен, які самостійно і безслідно зникають через 2-3 тижні.

Для лікування варикозу на другій стадії в клініці застосовується неодимовий лазер і склеротерапія, а також поєднане їх застосування. Для проведення склеротерапії застосовується зареєстрований в Україні препарат «Етоксисклерол».

Для лікування варикозу на третій стадії, коли діаметр судини досягає 3 мм і більше, в клініці проводяться комбіновані методи лікування: склеротерапія, зовнішня коагуляція вен, а також ендовазальна лазерна коагуляція вен (ЕВЛК).

Ендовазальна лазерна коагуляція - один з найпопулярніших і найефективніших методів лікування варикозної хвороби, який використовується для того, щоб усунути рефлюкс крові в варикозних венах за допомогою лазерного випромінювання. Принцип роботи ЕВЛК заснований на термічному впливі лазерного випромінювання на внутрішню стінку неспроможної варикозно розширеної вени, викликаючи абляцію її просвіту, тим самим вирішуючи основну проблему - припинення патологічного рефлюксу крові по цій вені. Через певний час вена трансформується в тонкий сполучнотканинний «шнурок» і вимикається з системи кровообігу.

ЕВЛК є малоінвазивним, але все ж оперативним втручанням. Тому, до післяопераційного періоду, пацієнт повинен поставитися з повною відповідальністю, суворо дотримуватися рекомендацій лікаря.

На більш пізніх стадіях поряд з перерахованими вище хірургічними лазерними методами лікування, застосовуються і терапевтичні методи лікування: ВЛОК (внутрішньовенне лазерне опромінення крові), лазерна обробка трофічних виразок, поєднаний вплив зовнішнім синім та червоним лазером. У комбінації з лазерними технологіями медикаментозна терапія працює більш ефективно.

Ми будемо раді Вам допомогти!

Вгору