У Сумській клініці лазерної медицини діє благодійна реабілітаційна програма для військовослужбовців та постраждалих внаслідок бойових дій
UA EN RU
Перейти на сторінку з описом
Демодекс УЗД
Наші методи лікування:
Косметологічний лазер Косметологічний лазер >>
У нашій клініці використовується неодимовий лазер "Fotona SP Dynamis". "Fotona SP Dynamis" - світова вершина лазерної косметології. Унікальна лазерна технологія "Fotona SP Dynamis" - найвищий стандарт якості, ефективності та безпеки процедур.
 
Неодимовий лазер є незаперечним лідером в лікуванні судинних зірочок, гемангіом, розацеа, акне і в здійсненні професійних програм лазерного омолодження шкіри.
Фотодинамічна терапія Фотодинамічна терапія >>
Фотодинамічна терапія (ФДТ) є процедурою вибору у пацієнтів з важкою і середньоважкою формами акне, у випадках персистуючого ​​перебігу захворювання та толерантності до традиційних терапевтичних методів. Основними ефектами ФДТ є бактерицидний і метаболічний, нормалізація роботи сальних залоз, поліпшення живлення і мікроциркуляції шкіри. У результаті усувається жирність шкіри, значно зменшується кількість рецидивуючих запальних елементів і відбувається більш активне розсмоктування глибоких елементів.
Показання для лікування методом ФДТ:
 • помірна і важка форми вугрової хвороби, в тому числі і резистентні форми;
 • підвищена секреція шкірного сала;
 • запальні процеси, викликані закупоркою сальних залоз.
Для досягнення найкращого результату рекомендується пройти курс лікування вугрового висипу, що складається з 4-10 процедур (залежно від ступеня тяжкості процесу).
Внутрішньовенна терапія Внутрішньовенна терапія >>

Внутрішньовенна лазерна терапія (ВЛОК) є дуже ефективним методом, який в даний час успішно використовується в кардіології, ендокринології, гінекології, хірургії, дерматології, лор-патології та інших областях медицини. Розробка і виробництво одноразових стерильних світловодів дозволили зробити цю процедуру абсолютно безпечною і комфортною для пацієнта. Внутрішньовенний лазер (ВЛОК) сам по собі має виражену терапевтичну дію, а також підвищує ефективність медикаментозної терапії. У нашій клініці перед проведенням процедури пацієнт консультується з лікарем, індивідуально підбираються параметри впливу і кількість процедур. ВЛОК не має побічних ефектів, відсутнє звикання до процедур, ефект тривалий і стійкий. В Україні активне застосування почалося після реєстрації апаратури в 1985 році. Основні ефекти внутрішньовенної лазерної терапії: безболісність і комфортність процедур, індивідуальний підхід до проблеми кожного пацієнта, відсутність побічних явищ, відсутність звикання, тривалий і стійкий ефект.

Хірургічний лазер Хірургічний лазер >>

У нашій клініці в хірургії, дерматології, гінекології, ЛОР-патології та онкології використовується високоінтенсивний хірургічний лазер «Ліка-хірург». Перевагою лазерного видалення новоутворення в порівнянні з кріодеструкціею, діатермокоагуляцією, скальпелем, очевидні: безконтактність, безкровність, безпека, контрольований вплив. Процедура займає мало часу і не вимагає особливих умов пов'язаних з асептикою і антисептикою. У результаті досягаються швидкість лікування, безрубцеве загоєння ран, відсутність або мінімальні операційні та післяопераційні болі, безкровне операційне поле, прискорене загоєння, високий косметичний і стерилізуючий ефект, незначний набряк тканин, виражений кровоспинний ефект, мінімальне руйнування прилеглих тканин. Апарат сертифікований і дозволений до застосування в Україні.

Терапевтичний лазер Терапевтичний лазер >>

У нашій клініці використовуються низькоінтенсивні терапевтичні лазери «Ліка-терапевт», скануючий лазер «Медик 2», внутрішньовенний апарат «Лазмік» (апаратура сертифікована і дозволена до застосування в Україні). Для проведення внутрішньовенної лазерної терапії використовуються апарат «Лазмік» російського виробництва. Апарат «Ліка-терпевт» має три незалежні канали. Апарат дозволяє здійснювати лазерний вплив з різними довжинами хвиль, у постійно модульованому і імпульсному режимах лазерного впливу. Конструкція апарату дозволяє використовувати різні насадки. У нашій клініці апарат використовується в гінекології, терапії, хірургії, при лікуванні лор-патології. «Медик 2» - низькоінтенсивний скануючий терапевтичний лазер. Сканування лазерним променем - це сучасний високоефективний метод лазерної терапії, що дає можливість обробляти великі ділянки поверхні спрямованим лазерним випромінюванням. Лазерне сканування дозволяє досягати високої ефективності процедур, не збільшуючи при цьому часу їх проведення і забезпечуючи глибоке проникнення лазерного випромінювання в тканини. Ми підбіраємо фігури сканування відповідно форми ураженої поверхні. Має знеболюючу, протизапальну, ранозагоювальну ефектами. У нашій клініці "Медик 2" ефективно використовується для лікування трофічних виразок, ран, які довго не загоюються, судинних захворювань нижніх кінцівок, патології суглобів і хребта, спайкової хвороби, запалень придатків.

УЗД УЗД >>

У нашій клініці для ультразвукових досліджень використовується ультразвуковий сканер S6 - кольорова ультразвукова система високого рівня з датчиками високої щільності. Портативність апарату дозволяє не тільки зробити необхідні дослідження, а й проводити операції під контролем УЗД.

Хірургія

У нас, в клініці, проводиться лікування хірургічних хвороб за допомогою лазера. Лікування проводять практикуючі лікарі з двадцятирічним стажем роботи.

Лазер має ряд переваг перед скальпелем. Одночасно з розтином проходить заварювання судин, тому операція проходить безкровно. Зона пошкодження від лазерного променя менша, ніж від скальпеля, тому й набряк тканин менший, а значить, післяопераційний період проходить безболісно, ​​загоєння рани відбувається швидше. Високоенергетичний лазер стерилізує рану, тому ризик нагноєння відсутній.

Трофічна виразка
це відкрита рана із затяжним перебігом (більше 6 тижнів), чим обумовлюється тяжкість захворювання, найпоширенішою локалізацією виразкового дефекту є область гомілки або стопи. Трофічні виразки, хоч і не є смертельним захворюванням, здатні грунтовно погіршити якість життя пацієнта так як практично не піддаються лікуванню. Трофічна виразка є наслідком системних захворювань, таких як: (1) Цукровий діабет; (2) Хронічна артеріальна недостатність; (3) Хронічна венозна недостатність (варикозна хвороба). Особливості перебігу трофічних виразок в залежності від причини виникнення: (1) При цукровому діабеті розвиток трофічних виразок характеризується початковою зміною шкірного покриву, який стає сухим, напруженим і дзеркально блискучим. Наступним в розвитку захворювання є зміна кольору шкіри (пігментні плями) і утворення невеликого виразкового дефекту. (2) При венозній недостатності характерним для трофічної виразки є завзято рецидивуючий перебіг, при цьому поява нової виразки часто відбувається на тому ж місці відразу після закриття дефекту. Найчастішим ускладненням є вторинне приєднання патологічної мікрофлори.

Лікування трофічних виразок неможливо без лікування основного захворювання!

 

У Клініці лазерної медицини використовується комплексний підхід до лікування захворювань, для цього проводиться:

 • Консультація лікарів-спеціалістів: хірурга, ендокринолога, терапевта;
 • УЗД обстеження судин нижніх кінцівок, м'яких тканин, щитоподібної залози і т.д;
 • Лабораторні дослідження: Клінічний аналіз крові, Біохімічний аналіз крові (ліпідограмма), Аналіз крові на глюкозу, Визначення рівня гормонів крові.
 • При необхідності проведення бактеріологічного дослідження виділень трофічної виразки, для коректного призначення антибіотикотерапії.

 

Після проведення діагностики лікар визначає схему лікування:

 • хірургічна санація виразкового дефекту;
 • призначення курсу антибіотикотерапії;
 • проведення корекції лікування основного захворювання;
 • поєднання терапевтичних методів лазерного лікування трофічних виразок.

 

 

Фотодинамічна терапія (фотодинаміка) - новітній метод лікування запальних захворювань, який заснований на впливі лазерного випромінювання на фотосенсибілізатор (барвник, який поглинає колір), в результаті чого утворюються синглетний кисень і активні радикали, що сприяє загибелі запалених клітин і активує регенерацію тканин і дозволяє прискорити процес загоєння.

Перевагами фотодинамічної терапії є:

 • Безболісність при проведенні процедури;
 • Процедури проводяться амбулаторно, відразу після проведення процедури пацієнт може повернутися до звичного способу життя;
 • Після проведення процедури не виникає загострення запального процесу;
 • Фотодинаміка не має протипоказань до проведення комплексної терапії з використанням таблетуваних препаратів і мазевих композицій;
 • Можливість проведення процедури пацієнтам похилого віку а також з тяжкою соматичною патологією
 • Процедура фотодинаміки сприяє загоєнню рани в короткі терміни.

Для отримання стійкого ефекту від фотодинаміки необхідне проведення курсового лікування. Курс фотодинамічної терапії в середньому становить 5-7 процедур. Після закінчення курсу лікар дає рекомендації щодо подальшого лікування та спостереження.

Для лікування трофічних виразок у нашій клініці також застосовується сучасний метод – плазмотерапія.

 

 

 

Вгору