









- помірна і важка форми вугрової хвороби, в тому числі і резистентні форми;
- підвищена секреція шкірного сала;
- запальні процеси, викликані закупоркою сальних залоз.





Внутрішньовенна лазерна терапія (ВЛОК) є дуже ефективним методом, який в даний час успішно використовується в кардіології, ендокринології, гінекології, хірургії, дерматології, лор-патології та інших областях медицини. Розробка і виробництво одноразових стерильних світловодів дозволили зробити цю процедуру абсолютно безпечною і комфортною для пацієнта. Внутрішньовенний лазер (ВЛОК) сам по собі має виражену терапевтичну дію, а також підвищує ефективність медикаментозної терапії. У нашій клініці перед проведенням процедури пацієнт консультується з лікарем, індивідуально підбираються параметри впливу і кількість процедур. ВЛОК не має побічних ефектів, відсутнє звикання до процедур, ефект тривалий і стійкий. В Україні активне застосування почалося після реєстрації апаратури в 1985 році. Основні ефекти внутрішньовенної лазерної терапії: безболісність і комфортність процедур, індивідуальний підхід до проблеми кожного пацієнта, відсутність побічних явищ, відсутність звикання, тривалий і стійкий ефект.





У нашій клініці в хірургії, дерматології, гінекології, ЛОР-патології та онкології використовується високоінтенсивний хірургічний лазер «Ліка-хірург». Перевагою лазерного видалення новоутворення в порівнянні з кріодеструкціею, діатермокоагуляцією, скальпелем, очевидні: безконтактність, безкровність, безпека, контрольований вплив. Процедура займає мало часу і не вимагає особливих умов пов'язаних з асептикою і антисептикою. У результаті досягаються швидкість лікування, безрубцеве загоєння ран, відсутність або мінімальні операційні та післяопераційні болі, безкровне операційне поле, прискорене загоєння, високий косметичний і стерилізуючий ефект, незначний набряк тканин, виражений кровоспинний ефект, мінімальне руйнування прилеглих тканин. Апарат сертифікований і дозволений до застосування в Україні.





У нашій клініці використовуються низькоінтенсивні терапевтичні лазери «Ліка-терапевт», скануючий лазер «Медик 2», внутрішньовенний апарат «Лазмік» (апаратура сертифікована і дозволена до застосування в Україні). Для проведення внутрішньовенної лазерної терапії використовуються апарат «Лазмік» російського виробництва. Апарат «Ліка-терпевт» має три незалежні канали. Апарат дозволяє здійснювати лазерний вплив з різними довжинами хвиль, у постійно модульованому і імпульсному режимах лазерного впливу. Конструкція апарату дозволяє використовувати різні насадки. У нашій клініці апарат використовується в гінекології, терапії, хірургії, при лікуванні лор-патології. «Медик 2» - низькоінтенсивний скануючий терапевтичний лазер. Сканування лазерним променем - це сучасний високоефективний метод лазерної терапії, що дає можливість обробляти великі ділянки поверхні спрямованим лазерним випромінюванням. Лазерне сканування дозволяє досягати високої ефективності процедур, не збільшуючи при цьому часу їх проведення і забезпечуючи глибоке проникнення лазерного випромінювання в тканини. Ми підбіраємо фігури сканування відповідно форми ураженої поверхні. Має знеболюючу, протизапальну, ранозагоювальну ефектами. У нашій клініці "Медик 2" ефективно використовується для лікування трофічних виразок, ран, які довго не загоюються, судинних захворювань нижніх кінцівок, патології суглобів і хребта, спайкової хвороби, запалень придатків.






Хірургія
У нас, в клініці, проводиться лікування хірургічних хвороб за допомогою лазера. Лікування проводять практикуючі лікарі з двадцятирічним стажем роботи.
Лазер має ряд переваг перед скальпелем. Одночасно з розтином проходить заварювання судин, тому операція проходить безкровно. Зона пошкодження від лазерного променя менша, ніж від скальпеля, тому й набряк тканин менший, а значить, післяопераційний період проходить безболісно, загоєння рани відбувається швидше. Високоенергетичний лазер стерилізує рану, тому ризик нагноєння відсутній.
Лікування трофічних виразок неможливо без лікування основного захворювання!
У Клініці лазерної медицини використовується комплексний підхід до лікування захворювань, для цього проводиться:
- Консультація лікарів-спеціалістів: хірурга, ендокринолога, терапевта;
- УЗД обстеження судин нижніх кінцівок, м'яких тканин, щитоподібної залози і т.д;
- Лабораторні дослідження: Клінічний аналіз крові, Біохімічний аналіз крові (ліпідограмма), Аналіз крові на глюкозу, Визначення рівня гормонів крові.
- При необхідності проведення бактеріологічного дослідження виділень трофічної виразки, для коректного призначення антибіотикотерапії.
Після проведення діагностики лікар визначає схему лікування:
- хірургічна санація виразкового дефекту;
- призначення курсу антибіотикотерапії;
- проведення корекції лікування основного захворювання;
- поєднання терапевтичних методів лазерного лікування трофічних виразок.
Фотодинамічна терапія (фотодинаміка) - новітній метод лікування запальних захворювань, який заснований на впливі лазерного випромінювання на фотосенсибілізатор (барвник, який поглинає колір), в результаті чого утворюються синглетний кисень і активні радикали, що сприяє загибелі запалених клітин і активує регенерацію тканин і дозволяє прискорити процес загоєння.
Перевагами фотодинамічної терапії є:
- Безболісність при проведенні процедури;
- Процедури проводяться амбулаторно, відразу після проведення процедури пацієнт може повернутися до звичного способу життя;
- Після проведення процедури не виникає загострення запального процесу;
- Фотодинаміка не має протипоказань до проведення комплексної терапії з використанням таблетуваних препаратів і мазевих композицій;
- Можливість проведення процедури пацієнтам похилого віку а також з тяжкою соматичною патологією
- Процедура фотодинаміки сприяє загоєнню рани в короткі терміни.
Для отримання стійкого ефекту від фотодинаміки необхідне проведення курсового лікування. Курс фотодинамічної терапії в середньому становить 5-7 процедур. Після закінчення курсу лікар дає рекомендації щодо подальшого лікування та спостереження.
Для лікування трофічних виразок у нашій клініці також застосовується сучасний метод – плазмотерапія.

