У Сумській клініці лазерної медицини діє благодійна реабілітаційна програма для військовослужбовців та постраждалих внаслідок бойових дій
UA EN RU
Перейти на сторінку з описом
Демодекс УЗД
Наші методи лікування:
Косметологічний лазер Косметологічний лазер >>
У нашій клініці використовується неодимовий лазер "Fotona SP Dynamis". "Fotona SP Dynamis" - світова вершина лазерної косметології. Унікальна лазерна технологія "Fotona SP Dynamis" - найвищий стандарт якості, ефективності та безпеки процедур.
 
Неодимовий лазер є незаперечним лідером в лікуванні судинних зірочок, гемангіом, розацеа, акне і в здійсненні професійних програм лазерного омолодження шкіри.
Фотодинамічна терапія Фотодинамічна терапія >>
Фотодинамічна терапія (ФДТ) є процедурою вибору у пацієнтів з важкою і середньоважкою формами акне, у випадках персистуючого ​​перебігу захворювання та толерантності до традиційних терапевтичних методів. Основними ефектами ФДТ є бактерицидний і метаболічний, нормалізація роботи сальних залоз, поліпшення живлення і мікроциркуляції шкіри. У результаті усувається жирність шкіри, значно зменшується кількість рецидивуючих запальних елементів і відбувається більш активне розсмоктування глибоких елементів.
Показання для лікування методом ФДТ:
  • помірна і важка форми вугрової хвороби, в тому числі і резистентні форми;
  • підвищена секреція шкірного сала;
  • запальні процеси, викликані закупоркою сальних залоз.
Для досягнення найкращого результату рекомендується пройти курс лікування вугрового висипу, що складається з 4-10 процедур (залежно від ступеня тяжкості процесу).
Внутрішньовенна терапія Внутрішньовенна терапія >>

Внутрішньовенна лазерна терапія (ВЛОК) є дуже ефективним методом, який в даний час успішно використовується в кардіології, ендокринології, гінекології, хірургії, дерматології, лор-патології та інших областях медицини. Розробка і виробництво одноразових стерильних світловодів дозволили зробити цю процедуру абсолютно безпечною і комфортною для пацієнта. Внутрішньовенний лазер (ВЛОК) сам по собі має виражену терапевтичну дію, а також підвищує ефективність медикаментозної терапії. У нашій клініці перед проведенням процедури пацієнт консультується з лікарем, індивідуально підбираються параметри впливу і кількість процедур. ВЛОК не має побічних ефектів, відсутнє звикання до процедур, ефект тривалий і стійкий. В Україні активне застосування почалося після реєстрації апаратури в 1985 році. Основні ефекти внутрішньовенної лазерної терапії: безболісність і комфортність процедур, індивідуальний підхід до проблеми кожного пацієнта, відсутність побічних явищ, відсутність звикання, тривалий і стійкий ефект.

Хірургічний лазер Хірургічний лазер >>

У нашій клініці в хірургії, дерматології, гінекології, ЛОР-патології та онкології використовується високоінтенсивний хірургічний лазер «Ліка-хірург». Перевагою лазерного видалення новоутворення в порівнянні з кріодеструкціею, діатермокоагуляцією, скальпелем, очевидні: безконтактність, безкровність, безпека, контрольований вплив. Процедура займає мало часу і не вимагає особливих умов пов'язаних з асептикою і антисептикою. У результаті досягаються швидкість лікування, безрубцеве загоєння ран, відсутність або мінімальні операційні та післяопераційні болі, безкровне операційне поле, прискорене загоєння, високий косметичний і стерилізуючий ефект, незначний набряк тканин, виражений кровоспинний ефект, мінімальне руйнування прилеглих тканин. Апарат сертифікований і дозволений до застосування в Україні.

Терапевтичний лазер Терапевтичний лазер >>

У нашій клініці використовуються низькоінтенсивні терапевтичні лазери «Ліка-терапевт», скануючий лазер «Медик 2», внутрішньовенний апарат «Лазмік» (апаратура сертифікована і дозволена до застосування в Україні). Для проведення внутрішньовенної лазерної терапії використовуються апарат «Лазмік» російського виробництва. Апарат «Ліка-терпевт» має три незалежні канали. Апарат дозволяє здійснювати лазерний вплив з різними довжинами хвиль, у постійно модульованому і імпульсному режимах лазерного впливу. Конструкція апарату дозволяє використовувати різні насадки. У нашій клініці апарат використовується в гінекології, терапії, хірургії, при лікуванні лор-патології. «Медик 2» - низькоінтенсивний скануючий терапевтичний лазер. Сканування лазерним променем - це сучасний високоефективний метод лазерної терапії, що дає можливість обробляти великі ділянки поверхні спрямованим лазерним випромінюванням. Лазерне сканування дозволяє досягати високої ефективності процедур, не збільшуючи при цьому часу їх проведення і забезпечуючи глибоке проникнення лазерного випромінювання в тканини. Ми підбіраємо фігури сканування відповідно форми ураженої поверхні. Має знеболюючу, протизапальну, ранозагоювальну ефектами. У нашій клініці "Медик 2" ефективно використовується для лікування трофічних виразок, ран, які довго не загоюються, судинних захворювань нижніх кінцівок, патології суглобів і хребта, спайкової хвороби, запалень придатків.

УЗД УЗД >>

У нашій клініці для ультразвукових досліджень використовується ультразвуковий сканер S6 - кольорова ультразвукова система високого рівня з датчиками високої щільності. Портативність апарату дозволяє не тільки зробити необхідні дослідження, а й проводити операції під контролем УЗД.

Косметологія

Програми догляду за шкірою є базисними в косметології, однак останнім часом особливий акцент ставиться на розробці технологій, що дають ефект природного омолодження клітин шкіри. Передові позиції у вирішенні цієї проблеми займають програми лазерного омолодження і 3-D корекції.
 
Лазерний промінь забезпечує глибоке проникнення без пошкодження цілісності шкіри і активізацію природних біологічних процесів. У підсумку, синтезований новий колаген створює внутрішній каркас шкіри і забезпечує стійкий ефект пружності шкіри протягом 3-5 років.
 
Клініка лазерної медицини пропонує комплексний підхід з використанням технологій лазерного високоінтенсивного глибокого дермального омолодження, фракційного 3-D реконструювання, холодного поверхневого пілінгу, низкоинтенсивной лазерної біоревіталізації, які дають можливість істотного омолодження шкіри без пластичних операцій, ін'єкцій і інших травматичних процедур.
Рубці, смуги розтягнення
З медичної точки зору рубець є наслідком загоєння ушкодження шкіри і заміщення дефекту шкіри сполучною тканиною. Рубець являє собою завершальний етап відновлення шкірного покриву після його пошкодження. З точки зору косметолога, рубець - косметичний недолік, який, при сучасному арсеналі методів можна і потрібно усунути або хоча б зменшити. При порушенні цілісності шкірних покривів спрацьовує механізм «закриття дірки» і рана починає затягуватися. Смуги розтягнення - полосовидні зміни шкіри різного кольору (від синюшного до майже білого), що представляють собою атрофічні рубці, які утворюються внаслідок тривалого розтягування шкіри. Смуги розтягнення можуть з'являтися на животі, грудях, стегнах, сідницях і інших ділянках тіла. Вони можуть бути одиничними або множинними. Найчастіше зустрічаються у жінок, але й чоловіки не застраховані від їх появи.
У лікуванні використовується комбінація двох методів: 3Д реконструкція шкіри (фракційний термоліз) і активація синтезу молодго колагену (Дермальне омолодження). Пучок мікропроменів розбиває рубець на мікропори, які піддаються розсмоктуванню і заповнення молодим колагеном.
 
Для поліпшення стану шкіри використовується комплекс процедур, який включає в себе:
 
- лазерна непошкоджуюча шліфовка (Nd YAG Fotona 1064), яка активує синтез колагену в місцях утворення рубцевої тканини для корекції рельєфу пошкоджених ділянок шкіри, сприяє розсмоктуванню судинних змін (сині плями). Процедура не має відновного періоду;
 
- лазерне шліфування (Er YAG Fotona 2940), яка працює з верхнім шаром шкіри (епідермісом), сприяє оптичному вирівнюванню поверхні шкіри, звужує пори, зменшує видимість рубців, покращує колір шкіри шляхом усунення пігментних утворень і стимуляції відновлення клітин епідермісу. Період відновлення становить від 2-7 днів;
 
- плазмотерпія- ін'єкційне введення аутологічної плазми в дерму для поліпшення її трофіки і регенерації. Прискорює процес відновлення шкіри, що включає в себе освітлення, ущільнення шкіри і поліпшення її рельєфу. Курс процедур складає від 3 до 5, відновний період до 24 годин;
 
- біоревіталізація (ін'єкційна і безін'єкційна) - проводиться для наповнення шкіри гіалуроновою кислотою, яка допомагає наповнити шкіру вологою і нормалізувати обмінні процеси в шкірі, прискорює процес реабілітації після лазерних і травматичних процедур. При проведенні ін'єкційної біоревіталізації для корекції рубцевих змін шкіри проводиться заповнення ділянок рубців за допомогою препаратів нативної ГК.
 
- пілінги (хімічні, фітопілінг) - проводиться для зняття поверхневих шарів епідермісу. Велика розмаїтість хімічних пілінгів на основі мигдалевої, молочної, азелаиновой, саліцилової і гліколевої кислоти дозволяє зменшити прояви рубцевих змін і стимулюють обмінні процесив дермі.
Лечение послеожогового рубца большой площади при помощи лазера Fotona Nd:Yag и Er:Yag
Вгору