У Сумській клініці лазерної медицини діє благодійна реабілітаційна програма для військовослужбовців та постраждалих внаслідок бойових дій
UA EN RU
Перейти на сторінку з описом
Демодекс УЗД
Наші методи лікування:
Косметологічний лазер Косметологічний лазер >>
У нашій клініці використовується неодимовий лазер "Fotona SP Dynamis". "Fotona SP Dynamis" - світова вершина лазерної косметології. Унікальна лазерна технологія "Fotona SP Dynamis" - найвищий стандарт якості, ефективності та безпеки процедур.
 
Неодимовий лазер є незаперечним лідером в лікуванні судинних зірочок, гемангіом, розацеа, акне і в здійсненні професійних програм лазерного омолодження шкіри.
Фотодинамічна терапія Фотодинамічна терапія >>
Фотодинамічна терапія (ФДТ) є процедурою вибору у пацієнтів з важкою і середньоважкою формами акне, у випадках персистуючого ​​перебігу захворювання та толерантності до традиційних терапевтичних методів. Основними ефектами ФДТ є бактерицидний і метаболічний, нормалізація роботи сальних залоз, поліпшення живлення і мікроциркуляції шкіри. У результаті усувається жирність шкіри, значно зменшується кількість рецидивуючих запальних елементів і відбувається більш активне розсмоктування глибоких елементів.
Показання для лікування методом ФДТ:
  • помірна і важка форми вугрової хвороби, в тому числі і резистентні форми;
  • підвищена секреція шкірного сала;
  • запальні процеси, викликані закупоркою сальних залоз.
Для досягнення найкращого результату рекомендується пройти курс лікування вугрового висипу, що складається з 4-10 процедур (залежно від ступеня тяжкості процесу).
Внутрішньовенна терапія Внутрішньовенна терапія >>

Внутрішньовенна лазерна терапія (ВЛОК) є дуже ефективним методом, який в даний час успішно використовується в кардіології, ендокринології, гінекології, хірургії, дерматології, лор-патології та інших областях медицини. Розробка і виробництво одноразових стерильних світловодів дозволили зробити цю процедуру абсолютно безпечною і комфортною для пацієнта. Внутрішньовенний лазер (ВЛОК) сам по собі має виражену терапевтичну дію, а також підвищує ефективність медикаментозної терапії. У нашій клініці перед проведенням процедури пацієнт консультується з лікарем, індивідуально підбираються параметри впливу і кількість процедур. ВЛОК не має побічних ефектів, відсутнє звикання до процедур, ефект тривалий і стійкий. В Україні активне застосування почалося після реєстрації апаратури в 1985 році. Основні ефекти внутрішньовенної лазерної терапії: безболісність і комфортність процедур, індивідуальний підхід до проблеми кожного пацієнта, відсутність побічних явищ, відсутність звикання, тривалий і стійкий ефект.

Хірургічний лазер Хірургічний лазер >>

У нашій клініці в хірургії, дерматології, гінекології, ЛОР-патології та онкології використовується високоінтенсивний хірургічний лазер «Ліка-хірург». Перевагою лазерного видалення новоутворення в порівнянні з кріодеструкціею, діатермокоагуляцією, скальпелем, очевидні: безконтактність, безкровність, безпека, контрольований вплив. Процедура займає мало часу і не вимагає особливих умов пов'язаних з асептикою і антисептикою. У результаті досягаються швидкість лікування, безрубцеве загоєння ран, відсутність або мінімальні операційні та післяопераційні болі, безкровне операційне поле, прискорене загоєння, високий косметичний і стерилізуючий ефект, незначний набряк тканин, виражений кровоспинний ефект, мінімальне руйнування прилеглих тканин. Апарат сертифікований і дозволений до застосування в Україні.

Терапевтичний лазер Терапевтичний лазер >>

У нашій клініці використовуються низькоінтенсивні терапевтичні лазери «Ліка-терапевт», скануючий лазер «Медик 2», внутрішньовенний апарат «Лазмік» (апаратура сертифікована і дозволена до застосування в Україні). Для проведення внутрішньовенної лазерної терапії використовуються апарат «Лазмік» російського виробництва. Апарат «Ліка-терпевт» має три незалежні канали. Апарат дозволяє здійснювати лазерний вплив з різними довжинами хвиль, у постійно модульованому і імпульсному режимах лазерного впливу. Конструкція апарату дозволяє використовувати різні насадки. У нашій клініці апарат використовується в гінекології, терапії, хірургії, при лікуванні лор-патології. «Медик 2» - низькоінтенсивний скануючий терапевтичний лазер. Сканування лазерним променем - це сучасний високоефективний метод лазерної терапії, що дає можливість обробляти великі ділянки поверхні спрямованим лазерним випромінюванням. Лазерне сканування дозволяє досягати високої ефективності процедур, не збільшуючи при цьому часу їх проведення і забезпечуючи глибоке проникнення лазерного випромінювання в тканини. Ми підбіраємо фігури сканування відповідно форми ураженої поверхні. Має знеболюючу, протизапальну, ранозагоювальну ефектами. У нашій клініці "Медик 2" ефективно використовується для лікування трофічних виразок, ран, які довго не загоюються, судинних захворювань нижніх кінцівок, патології суглобів і хребта, спайкової хвороби, запалень придатків.

УЗД УЗД >>

У нашій клініці для ультразвукових досліджень використовується ультразвуковий сканер S6 - кольорова ультразвукова система високого рівня з датчиками високої щільності. Портативність апарату дозволяє не тільки зробити необхідні дослідження, а й проводити операції під контролем УЗД.

Косметологія

Програми догляду за шкірою є базисними в косметології, однак останнім часом особливий акцент ставиться на розробці технологій, що дають ефект природного омолодження клітин шкіри. Передові позиції у вирішенні цієї проблеми займають програми лазерного омолодження і 3-D корекції.
 
Лазерний промінь забезпечує глибоке проникнення без пошкодження цілісності шкіри і активізацію природних біологічних процесів. У підсумку, синтезований новий колаген створює внутрішній каркас шкіри і забезпечує стійкий ефект пружності шкіри протягом 3-5 років.
 
Клініка лазерної медицини пропонує комплексний підхід з використанням технологій лазерного високоінтенсивного глибокого дермального омолодження, фракційного 3-D реконструювання, холодного поверхневого пілінгу, низкоинтенсивной лазерної біоревіталізації, які дають можливість істотного омолодження шкіри без пластичних операцій, ін'єкцій і інших травматичних процедур.
Вугрі, постакне
Акне - це захворювання сальних залоз. Як правило, акне - це запальні вузлики (прищі) червоного кольору, часто болючі, а також незапальні комедони, що являють собою безболісні чорні крапки. Акне розташовуються на шкірі обличчя, шиї, грудей і спини. Це хронічне, багаторічне захворювання ( "вугрова хвороба"), що викликає важкі емоційні переживання, особливо у молодих людей, і вимагає тривалого, ретельного лікування. Наслідками вугрової хвороби нерідко стають ущільнення і рубці, зміни кольору шкіри на окремих її ділянках, розширення шкірних пір, поява судинного малюнка (куперозу). Всі ці зміни шкіри прийнято об'єднувати під терміном "постакне". Чим важче протікала вугрової хвороба, тим більш вираженими будуть ознаки постакне. При відсутності лікування рубці після розрішення хвороби залишаються назавжди.
Вугрова хвороба (акне) - хронічне шкірне захворювання, яке найчастіше виникає в підлітковому віці (14-18 років), але часто зустрічається і в інших вікових групах. Захворювання характеризується закупоркою сальних залоз і їх запаленням.
 
Згідно з сучасними науковими уявленнями, основним у розвитку вугрової хвороби є підвищена чутливість рецепторів сальних залоз до циркулюючих в крові андрогенів, що в комплексі з порушенням зроговіння вивідних проток сальних залоз призводить до їх закупорення і розвитку запалення з приєднанням бактеріальної, грибкової або паразитарної флори.
 
Розрізняють декілька форм тяжкості вугрової хвороби:
 
легка форма - до 10-20 невоспаленних елементів (комедонов), поодинокі запальні елементи (папули, пустули);
 
середньої тяжкості - більше 20 комедонов, більше 20 запальних елементів (папули, пустули), а також поодинокі папули більше 1 сантиметра в діаметрі;
 
важка форма - множинні запальні елементи, папули більше 1 сантиметра, кісти або вузли;
 
Основними принципами лікування вугрової хвороби є:
 
- купірування запального процесу
 
- зменшення активності сальних залоз
 
- відновлення бар'єрної функції шкіри
 
Виражений вплив на всі ці процеси забезпечується лазерною обробкою шкіри уражених ділянок з використанням новітнього покоління лазерів, здатних проникати в глибокі шари шкіри без пошкодження зовнішніх її шарів.
 
Принцип роботи неодимового лазера (Nd YAG «Fotona», Словенія) полягає у впливі на вміст сальних залоз, розчиненні шкірного сала, знищення мікрофлори, грибів і кліщів в проекції дії лазерного променя. Протизапальний ефект лазерної терапії помітний вже після першої процедури. До унікальній властивості лазерів даного покоління відноситься можливість активувати процеси регенерації пошкоджених клітин епідермісу, що є основоположним у процесі відновлення бар'єрної функції шкіри і знижує ризик повторного ушкодження шкіри грибковими, бактеріальними або паразитарними інфекціями.
 
В індивідуальну схему лікування лікар-косметолог включає при необхідності механічне очищення вугрових елементів за допомогою косметологічної ложки Уно, підбір Догляду процедур (механічна чистка, протизапальні процедури, пілінг, мезотерапія, кінезіотерапевтіческій, лімфодренажний масаж), оцінює загальний статус організму і необхідність призначення антибактеріальних і протизапальних препаратів в залежності від ступеня тяжкості захворювання.
 
Консультація лікаря-косметолога проводиться без оплати.
 
Для діагностики тяжкості вугрової хвороби і проведення диференціальної діагностики виконується неінвазивний скотч-тест, а також взяття матеріалу для бактеріального дослідження мікрофлори вугрових елементів.
 
Комплексний підхід із застосуванням сучасних лазерних технологій в лікуванні вугрової хвороби забезпечує досягнення швидкого терапевтичного ефекту, зниження ймовірності рецидивів і поліпшення якості життя пацієнтів.
Лечение угревой болезни. До: январь 2018, после: июнь 2018
Вгору