У Сумській клініці лазерної медицини діє благодійна реабілітаційна програма для військовослужбовців та постраждалих внаслідок бойових дій
UA EN RU
Перейти на сторінку з описом
Демодекс УЗД
Наші методи лікування:
Косметологічний лазер Косметологічний лазер >>
У нашій клініці використовується неодимовий лазер "Fotona SP Dynamis". "Fotona SP Dynamis" - світова вершина лазерної косметології. Унікальна лазерна технологія "Fotona SP Dynamis" - найвищий стандарт якості, ефективності та безпеки процедур.
 
Неодимовий лазер є незаперечним лідером в лікуванні судинних зірочок, гемангіом, розацеа, акне і в здійсненні професійних програм лазерного омолодження шкіри.
Фотодинамічна терапія Фотодинамічна терапія >>
Фотодинамічна терапія (ФДТ) є процедурою вибору у пацієнтів з важкою і середньоважкою формами акне, у випадках персистуючого ​​перебігу захворювання та толерантності до традиційних терапевтичних методів. Основними ефектами ФДТ є бактерицидний і метаболічний, нормалізація роботи сальних залоз, поліпшення живлення і мікроциркуляції шкіри. У результаті усувається жирність шкіри, значно зменшується кількість рецидивуючих запальних елементів і відбувається більш активне розсмоктування глибоких елементів.
Показання для лікування методом ФДТ:
 • помірна і важка форми вугрової хвороби, в тому числі і резистентні форми;
 • підвищена секреція шкірного сала;
 • запальні процеси, викликані закупоркою сальних залоз.
Для досягнення найкращого результату рекомендується пройти курс лікування вугрового висипу, що складається з 4-10 процедур (залежно від ступеня тяжкості процесу).
Внутрішньовенна терапія Внутрішньовенна терапія >>

Внутрішньовенна лазерна терапія (ВЛОК) є дуже ефективним методом, який в даний час успішно використовується в кардіології, ендокринології, гінекології, хірургії, дерматології, лор-патології та інших областях медицини. Розробка і виробництво одноразових стерильних світловодів дозволили зробити цю процедуру абсолютно безпечною і комфортною для пацієнта. Внутрішньовенний лазер (ВЛОК) сам по собі має виражену терапевтичну дію, а також підвищує ефективність медикаментозної терапії. У нашій клініці перед проведенням процедури пацієнт консультується з лікарем, індивідуально підбираються параметри впливу і кількість процедур. ВЛОК не має побічних ефектів, відсутнє звикання до процедур, ефект тривалий і стійкий. В Україні активне застосування почалося після реєстрації апаратури в 1985 році. Основні ефекти внутрішньовенної лазерної терапії: безболісність і комфортність процедур, індивідуальний підхід до проблеми кожного пацієнта, відсутність побічних явищ, відсутність звикання, тривалий і стійкий ефект.

Хірургічний лазер Хірургічний лазер >>

У нашій клініці в хірургії, дерматології, гінекології, ЛОР-патології та онкології використовується високоінтенсивний хірургічний лазер «Ліка-хірург». Перевагою лазерного видалення новоутворення в порівнянні з кріодеструкціею, діатермокоагуляцією, скальпелем, очевидні: безконтактність, безкровність, безпека, контрольований вплив. Процедура займає мало часу і не вимагає особливих умов пов'язаних з асептикою і антисептикою. У результаті досягаються швидкість лікування, безрубцеве загоєння ран, відсутність або мінімальні операційні та післяопераційні болі, безкровне операційне поле, прискорене загоєння, високий косметичний і стерилізуючий ефект, незначний набряк тканин, виражений кровоспинний ефект, мінімальне руйнування прилеглих тканин. Апарат сертифікований і дозволений до застосування в Україні.

Терапевтичний лазер Терапевтичний лазер >>

У нашій клініці використовуються низькоінтенсивні терапевтичні лазери «Ліка-терапевт», скануючий лазер «Медик 2», внутрішньовенний апарат «Лазмік» (апаратура сертифікована і дозволена до застосування в Україні). Для проведення внутрішньовенної лазерної терапії використовуються апарат «Лазмік» російського виробництва. Апарат «Ліка-терпевт» має три незалежні канали. Апарат дозволяє здійснювати лазерний вплив з різними довжинами хвиль, у постійно модульованому і імпульсному режимах лазерного впливу. Конструкція апарату дозволяє використовувати різні насадки. У нашій клініці апарат використовується в гінекології, терапії, хірургії, при лікуванні лор-патології. «Медик 2» - низькоінтенсивний скануючий терапевтичний лазер. Сканування лазерним променем - це сучасний високоефективний метод лазерної терапії, що дає можливість обробляти великі ділянки поверхні спрямованим лазерним випромінюванням. Лазерне сканування дозволяє досягати високої ефективності процедур, не збільшуючи при цьому часу їх проведення і забезпечуючи глибоке проникнення лазерного випромінювання в тканини. Ми підбіраємо фігури сканування відповідно форми ураженої поверхні. Має знеболюючу, протизапальну, ранозагоювальну ефектами. У нашій клініці "Медик 2" ефективно використовується для лікування трофічних виразок, ран, які довго не загоюються, судинних захворювань нижніх кінцівок, патології суглобів і хребта, спайкової хвороби, запалень придатків.

УЗД УЗД >>

У нашій клініці для ультразвукових досліджень використовується ультразвуковий сканер S6 - кольорова ультразвукова система високого рівня з датчиками високої щільності. Портативність апарату дозволяє не тільки зробити необхідні дослідження, а й проводити операції під контролем УЗД.

Косметологія

Програми догляду за шкірою є базисними в косметології, однак останнім часом особливий акцент ставиться на розробці технологій, що дають ефект природного омолодження клітин шкіри. Передові позиції у вирішенні цієї проблеми займають програми лазерного омолодження і 3-D корекції.
 
Лазерний промінь забезпечує глибоке проникнення без пошкодження цілісності шкіри і активізацію природних біологічних процесів. У підсумку, синтезований новий колаген створює внутрішній каркас шкіри і забезпечує стійкий ефект пружності шкіри протягом 3-5 років.
 
Клініка лазерної медицини пропонує комплексний підхід з використанням технологій лазерного високоінтенсивного глибокого дермального омолодження, фракційного 3-D реконструювання, холодного поверхневого пілінгу, низкоинтенсивной лазерної біоревіталізації, які дають можливість істотного омолодження шкіри без пластичних операцій, ін'єкцій і інших травматичних процедур.
Ін'єкційна біоревіталізація
- процедура введення гіалуронової кислоти в ерідерміс і дерму для відновлення водного балансу і поліпшення обмінних процесів в шкірі. Гіалуронова кислота - природна складова наших клітин. З віком її кількість в дермі зменшується, але саме цей компонент відповідає за зволоження шкіри. Коли запускається процес зменшення вироблення гіалуронової кислоти, шкіра втрачає пружність, стає сухою, на ній з'являються перші зморшки. Так починається процес старіння нашої шкіри. Для поповнення нестачі гіалуронової кислоти в тканинах проводять процедури з використанням готових препаратів додатково збагачених вітамінами, антиоксидантами і пептидами. Процедури проводяться курсом з 3 - 5 процедур з інтервалом в 7 - 14 днів і дають тривалий ефект зволоження, освітлення і омолодження шкіри.
Italfarmacia FillerVit Ox
 
Препарат для біостимуляції і вираженої антиоксидантної дії на основі низькомолекулярної гіалуронової кислоти. FillerVit Ox активізує біологічні функції дерми, стимулює синтез власного еластину, колагену третього типу і гіалуронової кислоти.
 
До складу препарату включені: вітамін С - антиоксидант, нейтралізує реактивні форми кисню, регулює біосинтез; глутатіон: антиоксидант, регулює окислювально-відновний потенціал клітин, регулює їх життєдіяльність і зростання, детоксикант. Активує відновлення дерми, стимулює синтез еластину, колагену III і гіалуронової кислоти.
 
 
 
Показання до проведення процедури:
 
 • порушення пігментації
 • постакне
 • профілактика і корекція вікових змін,
 • лікування куперозу
 • сухість і зниження еластичності шкіри
 • шкіра курця
 
 
Italfarmacia FillerVit R
 
Препарат для реструктуризації дерми на основі низькомолекулярної гіалуронової кислоти (олігосахаридні фрагменти 20-38 дисахаридов). До складу також входить три амінокислоти в L - формі. FillerVit R застосовується для ущільнення дерми з утворенням колагену першого типу.
 
Запуск потужної фібробластичної активності. Кисле середовище забезпечує травмуючий вплив, біореструктурізація йде з утворенням щільного колагену I типу. Високий ліфтинговий ефект. Усунення в'ялості і пошкоджень, викликаних вільними радикалами, зволоження і тривалий гідрорезервів.
 
 
 
Показання до проведення процедури:
 
 • Сильна і помірна в'ялість шкіри
 • Погіршення овалу обличчя
 • Вік старше 40 років.
 • Розтяжки (стрії).
 • Застосовується для роботи по тілу при необхідності корекції обвислих тканин
 
 
 
Bioformula Amino-jal Strong
 
 
 
Комплексний біологічний коктейль на основі гіалуронової кислоти, збагаченої амінокислотами.
 
Реструктуризує і покращує архітектоніку дермального матриксу, стимулює ендогенний синтез колагену, еластину і гіалуронової кислоти, покращує трофіку тканин. Високий вміст гіалуронової кислоти ефективно зменшує прояв і виступає в якості профілактики виникнення зморшок і складок. Має виражену ревіталізіруючу і зволожуючу дію, застосовується для профілактики і корекції вікових змін шкіри.
 
 
 
Показання до проведення процедури:
 
 • Профілактика і корекція вікових змін шкіри, особливо при дробнозморшкуватому типі старіння
 • Зниження тургору і еластичності шкіри,
 • Лікування в'янучої шкіри обличчя, шиї і області декольте
 • Робота з локальними проблемами: шкіра повік, шиї, зони декольте, тильній поверхні кистей рук
 • Підготовка до процедур пілінгу, контурній пластиці, пластичних операцій і реабілітація
 
 
Препарати Hyalual (Hyalual 0,9% Hyalual 1,1%, Hyalual 1,8%, Hyalual 2,2%)
 
Показання до проведення процедури:
 
 • Прояви передчасного старіння - "стомлене обличчя" (зміні кольору і форми овалу обличчя, перше динамічних зморшках);
 • Перші ознаки фотостаріння, після надмірної інсоляції;
 • Корекція постакне;
 • Зниження тургору, в'яла шкіра;
 • Підготовка шкіри до глибоких пілінгів;
 • Корекція вікових змін (мімічні і гравітаційні зморшки, деформація овалу обличчя).
 
Протипоказання до проведення ін'єкційних процедур:
 
 • вагітність, період годування груддю;
 • онкологічне захворювання;
 • системні захворювання сполучної тканини;
 • гострі інфекційні захворювання;
 • порушення згортання крові;
 • захворювання в стадії декомпенсації
 • хронічні захворювання в стадії загострення;
 • індивідуальна непереносимість окремих компонентів препарату;
 • порушення цілісності шкіри і запалення в місцях передбачуваних ін'єкцій.
Вгору