У Сумській клініці лазерної медицини діє благодійна реабілітаційна програма для військовослужбовців та постраждалих внаслідок бойових дій
UA EN RU
Перейти на сторінку з описом
Демодекс УЗД
Наші методи лікування:
Косметологічний лазер Косметологічний лазер >>
У нашій клініці використовується неодимовий лазер "Fotona SP Dynamis". "Fotona SP Dynamis" - світова вершина лазерної косметології. Унікальна лазерна технологія "Fotona SP Dynamis" - найвищий стандарт якості, ефективності та безпеки процедур.
 
Неодимовий лазер є незаперечним лідером в лікуванні судинних зірочок, гемангіом, розацеа, акне і в здійсненні професійних програм лазерного омолодження шкіри.
Фотодинамічна терапія Фотодинамічна терапія >>
Фотодинамічна терапія (ФДТ) є процедурою вибору у пацієнтів з важкою і середньоважкою формами акне, у випадках персистуючого ​​перебігу захворювання та толерантності до традиційних терапевтичних методів. Основними ефектами ФДТ є бактерицидний і метаболічний, нормалізація роботи сальних залоз, поліпшення живлення і мікроциркуляції шкіри. У результаті усувається жирність шкіри, значно зменшується кількість рецидивуючих запальних елементів і відбувається більш активне розсмоктування глибоких елементів.
Показання для лікування методом ФДТ:
  • помірна і важка форми вугрової хвороби, в тому числі і резистентні форми;
  • підвищена секреція шкірного сала;
  • запальні процеси, викликані закупоркою сальних залоз.
Для досягнення найкращого результату рекомендується пройти курс лікування вугрового висипу, що складається з 4-10 процедур (залежно від ступеня тяжкості процесу).
Внутрішньовенна терапія Внутрішньовенна терапія >>

Внутрішньовенна лазерна терапія (ВЛОК) є дуже ефективним методом, який в даний час успішно використовується в кардіології, ендокринології, гінекології, хірургії, дерматології, лор-патології та інших областях медицини. Розробка і виробництво одноразових стерильних світловодів дозволили зробити цю процедуру абсолютно безпечною і комфортною для пацієнта. Внутрішньовенний лазер (ВЛОК) сам по собі має виражену терапевтичну дію, а також підвищує ефективність медикаментозної терапії. У нашій клініці перед проведенням процедури пацієнт консультується з лікарем, індивідуально підбираються параметри впливу і кількість процедур. ВЛОК не має побічних ефектів, відсутнє звикання до процедур, ефект тривалий і стійкий. В Україні активне застосування почалося після реєстрації апаратури в 1985 році. Основні ефекти внутрішньовенної лазерної терапії: безболісність і комфортність процедур, індивідуальний підхід до проблеми кожного пацієнта, відсутність побічних явищ, відсутність звикання, тривалий і стійкий ефект.

Хірургічний лазер Хірургічний лазер >>

У нашій клініці в хірургії, дерматології, гінекології, ЛОР-патології та онкології використовується високоінтенсивний хірургічний лазер «Ліка-хірург». Перевагою лазерного видалення новоутворення в порівнянні з кріодеструкціею, діатермокоагуляцією, скальпелем, очевидні: безконтактність, безкровність, безпека, контрольований вплив. Процедура займає мало часу і не вимагає особливих умов пов'язаних з асептикою і антисептикою. У результаті досягаються швидкість лікування, безрубцеве загоєння ран, відсутність або мінімальні операційні та післяопераційні болі, безкровне операційне поле, прискорене загоєння, високий косметичний і стерилізуючий ефект, незначний набряк тканин, виражений кровоспинний ефект, мінімальне руйнування прилеглих тканин. Апарат сертифікований і дозволений до застосування в Україні.

Терапевтичний лазер Терапевтичний лазер >>

У нашій клініці використовуються низькоінтенсивні терапевтичні лазери «Ліка-терапевт», скануючий лазер «Медик 2», внутрішньовенний апарат «Лазмік» (апаратура сертифікована і дозволена до застосування в Україні). Для проведення внутрішньовенної лазерної терапії використовуються апарат «Лазмік» російського виробництва. Апарат «Ліка-терпевт» має три незалежні канали. Апарат дозволяє здійснювати лазерний вплив з різними довжинами хвиль, у постійно модульованому і імпульсному режимах лазерного впливу. Конструкція апарату дозволяє використовувати різні насадки. У нашій клініці апарат використовується в гінекології, терапії, хірургії, при лікуванні лор-патології. «Медик 2» - низькоінтенсивний скануючий терапевтичний лазер. Сканування лазерним променем - це сучасний високоефективний метод лазерної терапії, що дає можливість обробляти великі ділянки поверхні спрямованим лазерним випромінюванням. Лазерне сканування дозволяє досягати високої ефективності процедур, не збільшуючи при цьому часу їх проведення і забезпечуючи глибоке проникнення лазерного випромінювання в тканини. Ми підбіраємо фігури сканування відповідно форми ураженої поверхні. Має знеболюючу, протизапальну, ранозагоювальну ефектами. У нашій клініці "Медик 2" ефективно використовується для лікування трофічних виразок, ран, які довго не загоюються, судинних захворювань нижніх кінцівок, патології суглобів і хребта, спайкової хвороби, запалень придатків.

УЗД УЗД >>

У нашій клініці для ультразвукових досліджень використовується ультразвуковий сканер S6 - кольорова ультразвукова система високого рівня з датчиками високої щільності. Портативність апарату дозволяє не тільки зробити необхідні дослідження, а й проводити операції під контролем УЗД.

Косметологія

Програми догляду за шкірою є базисними в косметології, однак останнім часом особливий акцент ставиться на розробці технологій, що дають ефект природного омолодження клітин шкіри. Передові позиції у вирішенні цієї проблеми займають програми лазерного омолодження і 3-D корекції.
 
Лазерний промінь забезпечує глибоке проникнення без пошкодження цілісності шкіри і активізацію природних біологічних процесів. У підсумку, синтезований новий колаген створює внутрішній каркас шкіри і забезпечує стійкий ефект пружності шкіри протягом 3-5 років.
 
Клініка лазерної медицини пропонує комплексний підхід з використанням технологій лазерного високоінтенсивного глибокого дермального омолодження, фракційного 3-D реконструювання, холодного поверхневого пілінгу, низкоинтенсивной лазерної біоревіталізації, які дають можливість істотного омолодження шкіри без пластичних операцій, ін'єкцій і інших травматичних процедур.
Демодекс
Демодекоз - внутрішньошкірне паразитарне захворювання, що викликається дрібними кліщами роду Demodex. Поширеність його зростає з кожним роком, а методи дерматологічного і косметологічного лікування базуються на засобах, розроблених ще в минулому столітті. Агресивне і тривале використання препаратів місцевої дії призводить до виснаження захисного бар'єру самої шкіри і збільшенню захворювання. Демодекоз часто ускладнюється вугровою хворобою, дерматитом, гіперпігментацією і розацеа (рожевими вуграми на фоні змінених судин). Збудник демодекозу в людини - дуже маленький кліщ D.brevis або D.folliculorum (довжина 220-300 мкм, ширина 42-48 мкм). Клінічні прояви демодекозу обумовлені діяльністю кліща (шкірні ходи, лущення, папули, везикули), алергічною реакцією організму на продукти його життєдіяльності (почервоніння, розчухи, кров'янисті кірочки), бактеріальною флорою. При демодекозі різко виражена індивідуальна схильність людини до цієї хвороби. Вона пов'язана з порушенням волосяного фолікула при підвищеній сухості шкіри або надмірному утворенні сала. Це дає можливість кліща легко проникати у волосяний фолікул. Інший сприяючий чинник - придушення імунних реакцій в шкірі, пов'язане з високим рівнем кортикостероїдних гормонів (використання гормональних мазей, прийом контрацептивів) та гормональним дисбалансом при ендокринних захворюваннях, особливо при гіпотиреозі. Зараження сприйнятливої шкіри може відбуватися тільки при контакті і лише статевозрілими формами кліща, які вибираються з фолікулів на поверхню шкіри і активно пересуваються по ній. Початковим етапом розвитку демодекозу є проникнення кліща в волосяний фолікул. Допомагаючи собі лапками і руйнуючи клітини, паразит проникає всередину і по шляху просування харчується, вигризаючи цілі борозни (до 60-70 мкм) в епітелії. Розмножуючись в фолікулі, кліщі формують колонію, що складається з особин всіх стадій розвитку (личинки, німфи та імаго) і утворюють демодекозне вогнище. Особливу роль при цьому відіграє наявність стафілококів, які у величезній кількості знаходять в уражених місцях. За допомогою електронної мікроскопії було показано, що кліщ з осередків ураження буквально весь вкритий цими мікроорганізмами. Шкіра людини по-різному реагує на наявність кліщів. Активні дії імунної системи стримують розмноження паразита, і його присутність в організмі в малій кількості не призводить до розвитку клінічної картини хвороби.
Основним методом діагностики служить мікроскопія вмісту демодекозних вогнищ. Використання сучасного скотч-тесту дозволяє побачити збудника під мікроскопом без пошкодження шкіри. У даній методиці для отримання матеріалу застосовуються засоби, розпушують верхній шар шкіри, який потім легко злущується скотч-стрічкою. Крім оцінки ступеня поширеності і стадій розвитку кліщів, цей метод дозволяє також діагностувати грибкову інфекцію (дерматомікози).
 
 
 
ЛІКУВАННЯ демодекозу засноване на придушенні життєдіяльності кліща Demodex, ліквідації факторів і усунення наслідків кліщового паразитування (внутрішньошкірного запалення, атонії шкіри, лущення, акне, постакне, гіперпігментації і т.д.).
 
 
 
Неефективність використовуваних в даний час антипаразитарних препаратів місцевої та системної дії полягає в неможливості створити необхідну для повної ліквідації кліща концентрацію лікарського засобу, а також в можливості розвитку серйозних побічних ефектів цих антипаразитарних ліків. Тому захворювання прийнято вважати хронічно рецидивуючим, з періодами загасання клінічної картини і частих загострень.
 
 
 
У нашій клініці впроваджено в практику комплексний підхід лікування демодекозу, результатом якого є повне знищення кліща в обробленій лазером зоні. На першому етапі проводиться повне знищення дорослих особин і личинок шкірного кліща за допомогою проникаючого до дерми неодимового лазера. Даний етап обробки супроводжується масивною загибеллю паразитів і вимагає спеціального догляду за шкірою, підбору мазевих аплікацій для поліпшення умов розсмоктування убитих особин. Друга обробка, яка проводиться через два тижні, дозволяє знищити личинок, що вилупилися з яєць, і попередити повторне інфікування внаслідок нового репродуктивного циклу.
 
 
 
Одночасно з програмою елімінації паразита використовуються унікальні лазерні режими, які активують процеси регенерації пошкоджених клітин, поновлення захисної ліпідної мантії шкіри, що є головним у створенні й зміцненні бар'єрної захисту від паразитарної, грибкової та бактеріальної агресії.
 
 
 
Повторне проведення скотч-тесту підтверджує відсутність демодекса після другої обробки.
 
 
 
Ускладнення демодекозу (акне, постакне, розацеа, гіперпігментація) вимагають продовження терапії по індивідуально підібраним схемами.
 
 
 
Ми раді Вам допомогти в нашій клініці!
СКОТЧ-тест на демодекс
Вгору