У Сумській клініці лазерної медицини діє благодійна реабілітаційна програма для військовослужбовців та постраждалих внаслідок бойових дій
UA EN RU
Перейти на сторінку з описом
Демодекс УЗД
Наші методи лікування:
Косметологічний лазер Косметологічний лазер >>
У нашій клініці використовується неодимовий лазер "Fotona SP Dynamis". "Fotona SP Dynamis" - світова вершина лазерної косметології. Унікальна лазерна технологія "Fotona SP Dynamis" - найвищий стандарт якості, ефективності та безпеки процедур.
 
Неодимовий лазер є незаперечним лідером в лікуванні судинних зірочок, гемангіом, розацеа, акне і в здійсненні професійних програм лазерного омолодження шкіри.
Фотодинамічна терапія Фотодинамічна терапія >>
Фотодинамічна терапія (ФДТ) є процедурою вибору у пацієнтів з важкою і середньоважкою формами акне, у випадках персистуючого ​​перебігу захворювання та толерантності до традиційних терапевтичних методів. Основними ефектами ФДТ є бактерицидний і метаболічний, нормалізація роботи сальних залоз, поліпшення живлення і мікроциркуляції шкіри. У результаті усувається жирність шкіри, значно зменшується кількість рецидивуючих запальних елементів і відбувається більш активне розсмоктування глибоких елементів.
Показання для лікування методом ФДТ:
  • помірна і важка форми вугрової хвороби, в тому числі і резистентні форми;
  • підвищена секреція шкірного сала;
  • запальні процеси, викликані закупоркою сальних залоз.
Для досягнення найкращого результату рекомендується пройти курс лікування вугрового висипу, що складається з 4-10 процедур (залежно від ступеня тяжкості процесу).
Внутрішньовенна терапія Внутрішньовенна терапія >>

Внутрішньовенна лазерна терапія (ВЛОК) є дуже ефективним методом, який в даний час успішно використовується в кардіології, ендокринології, гінекології, хірургії, дерматології, лор-патології та інших областях медицини. Розробка і виробництво одноразових стерильних світловодів дозволили зробити цю процедуру абсолютно безпечною і комфортною для пацієнта. Внутрішньовенний лазер (ВЛОК) сам по собі має виражену терапевтичну дію, а також підвищує ефективність медикаментозної терапії. У нашій клініці перед проведенням процедури пацієнт консультується з лікарем, індивідуально підбираються параметри впливу і кількість процедур. ВЛОК не має побічних ефектів, відсутнє звикання до процедур, ефект тривалий і стійкий. В Україні активне застосування почалося після реєстрації апаратури в 1985 році. Основні ефекти внутрішньовенної лазерної терапії: безболісність і комфортність процедур, індивідуальний підхід до проблеми кожного пацієнта, відсутність побічних явищ, відсутність звикання, тривалий і стійкий ефект.

Хірургічний лазер Хірургічний лазер >>

У нашій клініці в хірургії, дерматології, гінекології, ЛОР-патології та онкології використовується високоінтенсивний хірургічний лазер «Ліка-хірург». Перевагою лазерного видалення новоутворення в порівнянні з кріодеструкціею, діатермокоагуляцією, скальпелем, очевидні: безконтактність, безкровність, безпека, контрольований вплив. Процедура займає мало часу і не вимагає особливих умов пов'язаних з асептикою і антисептикою. У результаті досягаються швидкість лікування, безрубцеве загоєння ран, відсутність або мінімальні операційні та післяопераційні болі, безкровне операційне поле, прискорене загоєння, високий косметичний і стерилізуючий ефект, незначний набряк тканин, виражений кровоспинний ефект, мінімальне руйнування прилеглих тканин. Апарат сертифікований і дозволений до застосування в Україні.

Терапевтичний лазер Терапевтичний лазер >>

У нашій клініці використовуються низькоінтенсивні терапевтичні лазери «Ліка-терапевт», скануючий лазер «Медик 2», внутрішньовенний апарат «Лазмік» (апаратура сертифікована і дозволена до застосування в Україні). Для проведення внутрішньовенної лазерної терапії використовуються апарат «Лазмік» російського виробництва. Апарат «Ліка-терпевт» має три незалежні канали. Апарат дозволяє здійснювати лазерний вплив з різними довжинами хвиль, у постійно модульованому і імпульсному режимах лазерного впливу. Конструкція апарату дозволяє використовувати різні насадки. У нашій клініці апарат використовується в гінекології, терапії, хірургії, при лікуванні лор-патології. «Медик 2» - низькоінтенсивний скануючий терапевтичний лазер. Сканування лазерним променем - це сучасний високоефективний метод лазерної терапії, що дає можливість обробляти великі ділянки поверхні спрямованим лазерним випромінюванням. Лазерне сканування дозволяє досягати високої ефективності процедур, не збільшуючи при цьому часу їх проведення і забезпечуючи глибоке проникнення лазерного випромінювання в тканини. Ми підбіраємо фігури сканування відповідно форми ураженої поверхні. Має знеболюючу, протизапальну, ранозагоювальну ефектами. У нашій клініці "Медик 2" ефективно використовується для лікування трофічних виразок, ран, які довго не загоюються, судинних захворювань нижніх кінцівок, патології суглобів і хребта, спайкової хвороби, запалень придатків.

УЗД УЗД >>

У нашій клініці для ультразвукових досліджень використовується ультразвуковий сканер S6 - кольорова ультразвукова система високого рівня з датчиками високої щільності. Портативність апарату дозволяє не тільки зробити необхідні дослідження, а й проводити операції під контролем УЗД.

Косметологія

Програми догляду за шкірою є базисними в косметології, однак останнім часом особливий акцент ставиться на розробці технологій, що дають ефект природного омолодження клітин шкіри. Передові позиції у вирішенні цієї проблеми займають програми лазерного омолодження і 3-D корекції.
 
Лазерний промінь забезпечує глибоке проникнення без пошкодження цілісності шкіри і активізацію природних біологічних процесів. У підсумку, синтезований новий колаген створює внутрішній каркас шкіри і забезпечує стійкий ефект пружності шкіри протягом 3-5 років.
 
Клініка лазерної медицини пропонує комплексний підхід з використанням технологій лазерного високоінтенсивного глибокого дермального омолодження, фракційного 3-D реконструювання, холодного поверхневого пілінгу, низкоинтенсивной лазерної біоревіталізації, які дають можливість істотного омолодження шкіри без пластичних операцій, ін'єкцій і інших травматичних процедур.
Омолодження
Ознаки природного старіння шкіри розвиваються поступово і починають проявлятися вже до 30 років. Однак більш виражені вікові зміни починаються зазвичай після 40 років, про що свідчить поява безлічі зморшок, пігментації і розтягнутої шкіри. Спостерігається витончення шкірного каркаса. Ще більшою мірою ці зміни виражені після 50 років. Колагенові волокна поступово атрофуються, розташовуючись більш пухко, ніж у молодому віці, при цьому зростає кількість непрацюючих капілярів, приводячи до виникнення судинних зірочок і купероза. Після 60 років відбувається суттєве витончення всіх шарів шкіри і порушення роботи сальних залоз, шкіра втрачає пружність і здатність утримувати воду. Одним з найбільш явних, виразних ознак хроностаріння шкіри в будь-якому віці є втрата еластичності, що зовні проявляється в'ялістю шкіри, появою зморшок, зміною кольору шкіри. У віці 75 років і старше процес триває і захоплює дедалі глибші шари. Тому процедури відновлення колагенової структури шкіри повинні проводитися при перших ознаках старіння без урахування вікового фактора.
До омолоджуючих процедур можуть бути віднесені ті, які дають можливість синтезу нового колагену власною шкірою. Зовнішні косметичні засоби, ін'єкційна мезотерапія та інші методи терапевтичної та апаратної косметології можуть лише поліпшити стан шкіри, тому вони відносяться до уходових процедур, які підтримують її функціональний стан і забезпечують правильність і красу контурів.
 
На сьогоднішній день для відновлення колагенових стуктур, тобто для омолодження, найбільш затребуваними в усьому світі є методи лазерного фотоомолодження, що мають можливість впливати на ті клітини-фібробласти, які синтезують новий, генетично молодий колаген (глибоке дермальне омолодження), і зміцнювати структуру вже наявного колагену (3D моделювання, фракціонування).
 
Даний вид лазерів виділяється з групи традиційних лазерних апаратів і відноситься до неінвазивних, тобто не ушкоджує поверхню шкіри. Застосування новітніх технологій в конструкції таких апаратів обумовлює їх високу вартість, тому в нашій країні таке обладнання закуповується в одиничних кількостях і є більшою мірою інструментом «столичної косметології».
 
У «Сумський клініці лазерної медицини» використовується лазерна система Fotona (Nd: YAG), яка дає найширші можливості об'ємного ремоделювання і підтяжки шкіри і має унікальні можливості лікування ряду шкірних захворювань. Лазерні процедури нового покоління - без болю, почервоніння, опіків, лущення, відновного періоду. Гіперпігментація, наявність судин і рубців можуть також коригуватися при проведенні цих процедур.
 
На сьогоднішній день в «Сумський клініці лазерної медицини» використовується комплекс новітніх медичних лазерних програм (лазерний фейсліфтінг, лазерне ремоделювання шкіри, лазерне шліфування, холодні і гарячі лазерні пілінги, глибоке і фракційне лазерне омолодження, експрес-омолодження, smooth-омолодження), які здійснюються на високоенергетичних системах «Fotona ХР (Nd: YAG)» і «Fotona (Er: YAG)," а також інших лазерах з терапевтичним діапазоном енергій «Ліка-терапевт», «Ліка-хірург М», «Медик-2», «Лазмік», «Мустанг».
 
Комбінація сучасної лазеротерапії з плазмотерапією, мезотерапією, біоревіталізацією і ін'єкційною контурною пластикою дозволяють шкірі зберегти свою природність, здоров'я і красу в будь-якому віці!
Вгору