UA EN RU
Перейти на сторінку з описом
Демодекс УЗД
Наші методи лікування:
Косметологічний лазер Косметологічний лазер >>
У нашій клініці використовується неодимовий лазер "Fotona SP Dynamis". "Fotona SP Dynamis" - світова вершина лазерної косметології. Унікальна лазерна технологія "Fotona SP Dynamis" - найвищий стандарт якості, ефективності та безпеки процедур.
 
Неодимовий лазер є незаперечним лідером в лікуванні судинних зірочок, гемангіом, розацеа, акне і в здійсненні професійних програм лазерного омолодження шкіри.
Фотодинамічна терапія Фотодинамічна терапія >>
Фотодинамічна терапія (ФДТ) є процедурою вибору у пацієнтів з важкою і середньоважкою формами акне, у випадках персистуючого ​​перебігу захворювання та толерантності до традиційних терапевтичних методів. Основними ефектами ФДТ є бактерицидний і метаболічний, нормалізація роботи сальних залоз, поліпшення живлення і мікроциркуляції шкіри. У результаті усувається жирність шкіри, значно зменшується кількість рецидивуючих запальних елементів і відбувається більш активне розсмоктування глибоких елементів.
Показання для лікування методом ФДТ:
  • помірна і важка форми вугрової хвороби, в тому числі і резистентні форми;
  • підвищена секреція шкірного сала;
  • запальні процеси, викликані закупоркою сальних залоз.
Для досягнення найкращого результату рекомендується пройти курс лікування вугрового висипу, що складається з 4-10 процедур (залежно від ступеня тяжкості процесу).
Внутрішньовенна терапія Внутрішньовенна терапія >>

Внутрішньовенна лазерна терапія (ВЛОК) є дуже ефективним методом, який в даний час успішно використовується в кардіології, ендокринології, гінекології, хірургії, дерматології, лор-патології та інших областях медицини. Розробка і виробництво одноразових стерильних світловодів дозволили зробити цю процедуру абсолютно безпечною і комфортною для пацієнта. Внутрішньовенний лазер (ВЛОК) сам по собі має виражену терапевтичну дію, а також підвищує ефективність медикаментозної терапії. У нашій клініці перед проведенням процедури пацієнт консультується з лікарем, індивідуально підбираються параметри впливу і кількість процедур. ВЛОК не має побічних ефектів, відсутнє звикання до процедур, ефект тривалий і стійкий. В Україні активне застосування почалося після реєстрації апаратури в 1985 році. Основні ефекти внутрішньовенної лазерної терапії: безболісність і комфортність процедур, індивідуальний підхід до проблеми кожного пацієнта, відсутність побічних явищ, відсутність звикання, тривалий і стійкий ефект.

Хірургічний лазер Хірургічний лазер >>

У нашій клініці в хірургії, дерматології, гінекології, ЛОР-патології та онкології використовується високоінтенсивний хірургічний лазер «Ліка-хірург». Перевагою лазерного видалення новоутворення в порівнянні з кріодеструкціею, діатермокоагуляцією, скальпелем, очевидні: безконтактність, безкровність, безпека, контрольований вплив. Процедура займає мало часу і не вимагає особливих умов пов'язаних з асептикою і антисептикою. У результаті досягаються швидкість лікування, безрубцеве загоєння ран, відсутність або мінімальні операційні та післяопераційні болі, безкровне операційне поле, прискорене загоєння, високий косметичний і стерилізуючий ефект, незначний набряк тканин, виражений кровоспинний ефект, мінімальне руйнування прилеглих тканин. Апарат сертифікований і дозволений до застосування в Україні.

Терапевтичний лазер Терапевтичний лазер >>

У нашій клініці використовуються низькоінтенсивні терапевтичні лазери «Ліка-терапевт», скануючий лазер «Медик 2», внутрішньовенний апарат «Лазмік» (апаратура сертифікована і дозволена до застосування в Україні). Для проведення внутрішньовенної лазерної терапії використовуються апарат «Лазмік» російського виробництва. Апарат «Ліка-терпевт» має три незалежні канали. Апарат дозволяє здійснювати лазерний вплив з різними довжинами хвиль, у постійно модульованому і імпульсному режимах лазерного впливу. Конструкція апарату дозволяє використовувати різні насадки. У нашій клініці апарат використовується в гінекології, терапії, хірургії, при лікуванні лор-патології. «Медик 2» - низькоінтенсивний скануючий терапевтичний лазер. Сканування лазерним променем - це сучасний високоефективний метод лазерної терапії, що дає можливість обробляти великі ділянки поверхні спрямованим лазерним випромінюванням. Лазерне сканування дозволяє досягати високої ефективності процедур, не збільшуючи при цьому часу їх проведення і забезпечуючи глибоке проникнення лазерного випромінювання в тканини. Ми підбіраємо фігури сканування відповідно форми ураженої поверхні. Має знеболюючу, протизапальну, ранозагоювальну ефектами. У нашій клініці "Медик 2" ефективно використовується для лікування трофічних виразок, ран, які довго не загоюються, судинних захворювань нижніх кінцівок, патології суглобів і хребта, спайкової хвороби, запалень придатків.

УЗД УЗД >>

У нашій клініці для ультразвукових досліджень використовується ультразвуковий сканер S6 - кольорова ультразвукова система високого рівня з датчиками високої щільності. Портативність апарату дозволяє не тільки зробити необхідні дослідження, а й проводити операції під контролем УЗД.

Дитяча хірургія

Дитяча хірургія сьогодні є дуже затребуваною і активно розвивається. Її головним завданням є оперативне лікування хвороб, для яких не придатне або неефективне консервативне лікування.
 
Кожна дитина індивідуальна, ми намагаємося знайти підхід як до підлітка, так і до грудничку.
Всі зусилля Сумської клініки лазерної медицини спрямовані на впровадження та популяризацію найбільш дбайливих методів хірургічного втручання. Які будуть відповідати наступним критеріям:
 
  • мінімальна травматизація тканин;
  • максимальне скорочення тривалості; оперативного втручання;
  • відсутність крововтрати;
  • скорочення реабілітації;
  • відсутність або зведення до мінімуму больового синдрому, як під час, так і після операції.
 
 
І це можливо! Йдеться про використання ультрасучасних лазерних систем і новітньому погляді на рішення старих проблем, часом раніше нерозв'язних.
Синехії (у дітей)
Синехії - це спайки між поверхнею крайньої плоті і голівкою пеніса. При народженні і в дитячому віці у всіх хлопчиків є вроджені синехії. Вони досить ніжні і тонкі. Під впливом ферментів сальних залоз і завдяки спонтанної ерекції вони розділяються самостійно при підготовці голівки пеніса до відкриття. Процес цей фізіологічний і не миттєвий, а поступовий. Іноді в ході цього процесу може виникнути таке явище, як баланопостит. Це процес запалення скупчення смегми, творожистої змазки. Статевий член при цьому червоний, набряклий, а дитина відчуває біль при сечовипусканні. Багато батьків починають панікувати і бити на сполох, але особливо лякатися не варто. Явище це не таке страшне, яким здається на перший погляд, і досить швидко купірується. Як тільки смегма проривається назовні, процес швидко стихає.

Для прискорення цього проводиться промивання порожнини між головкою і крайньою плоттю. Виконує цю процедуру фахівець. Санація проводиться струменем антисептика. Протипоказані спроби розділити синехии у хлопчиків одномоментно. Якщо має місце повторення баланопоститів, відсутність можливості гігієнічного догляду хлопчиком за своїм статевим органом в 5-6 років, через наявність синехій - рекомендуємо пройти безболісну процедуру роз'єднання синехій крайньої плоті під місцевою аплікаційної анестезією. Після процедури дитина відразу йде додому, даються рекомендації по догляду, призначаються повторні візити до лікаря (1-2-3).

Вгору