UA EN RU
Перейти на сторінку з описом
Демодекс УЗД
Наші методи лікування:
Косметологічний лазер Косметологічний лазер >>
У нашій клініці використовується неодимовий лазер "Fotona SP Dynamis". "Fotona SP Dynamis" - світова вершина лазерної косметології. Унікальна лазерна технологія "Fotona SP Dynamis" - найвищий стандарт якості, ефективності та безпеки процедур.
 
Неодимовий лазер є незаперечним лідером в лікуванні судинних зірочок, гемангіом, розацеа, акне і в здійсненні професійних програм лазерного омолодження шкіри.
Фотодинамічна терапія Фотодинамічна терапія >>
Фотодинамічна терапія (ФДТ) є процедурою вибору у пацієнтів з важкою і середньоважкою формами акне, у випадках персистуючого ​​перебігу захворювання та толерантності до традиційних терапевтичних методів. Основними ефектами ФДТ є бактерицидний і метаболічний, нормалізація роботи сальних залоз, поліпшення живлення і мікроциркуляції шкіри. У результаті усувається жирність шкіри, значно зменшується кількість рецидивуючих запальних елементів і відбувається більш активне розсмоктування глибоких елементів.
Показання для лікування методом ФДТ:
  • помірна і важка форми вугрової хвороби, в тому числі і резистентні форми;
  • підвищена секреція шкірного сала;
  • запальні процеси, викликані закупоркою сальних залоз.
Для досягнення найкращого результату рекомендується пройти курс лікування вугрового висипу, що складається з 4-10 процедур (залежно від ступеня тяжкості процесу).
Внутрішньовенна терапія Внутрішньовенна терапія >>

Внутрішньовенна лазерна терапія (ВЛОК) є дуже ефективним методом, який в даний час успішно використовується в кардіології, ендокринології, гінекології, хірургії, дерматології, лор-патології та інших областях медицини. Розробка і виробництво одноразових стерильних світловодів дозволили зробити цю процедуру абсолютно безпечною і комфортною для пацієнта. Внутрішньовенний лазер (ВЛОК) сам по собі має виражену терапевтичну дію, а також підвищує ефективність медикаментозної терапії. У нашій клініці перед проведенням процедури пацієнт консультується з лікарем, індивідуально підбираються параметри впливу і кількість процедур. ВЛОК не має побічних ефектів, відсутнє звикання до процедур, ефект тривалий і стійкий. В Україні активне застосування почалося після реєстрації апаратури в 1985 році. Основні ефекти внутрішньовенної лазерної терапії: безболісність і комфортність процедур, індивідуальний підхід до проблеми кожного пацієнта, відсутність побічних явищ, відсутність звикання, тривалий і стійкий ефект.

Хірургічний лазер Хірургічний лазер >>

У нашій клініці в хірургії, дерматології, гінекології, ЛОР-патології та онкології використовується високоінтенсивний хірургічний лазер «Ліка-хірург». Перевагою лазерного видалення новоутворення в порівнянні з кріодеструкціею, діатермокоагуляцією, скальпелем, очевидні: безконтактність, безкровність, безпека, контрольований вплив. Процедура займає мало часу і не вимагає особливих умов пов'язаних з асептикою і антисептикою. У результаті досягаються швидкість лікування, безрубцеве загоєння ран, відсутність або мінімальні операційні та післяопераційні болі, безкровне операційне поле, прискорене загоєння, високий косметичний і стерилізуючий ефект, незначний набряк тканин, виражений кровоспинний ефект, мінімальне руйнування прилеглих тканин. Апарат сертифікований і дозволений до застосування в Україні.

Терапевтичний лазер Терапевтичний лазер >>

У нашій клініці використовуються низькоінтенсивні терапевтичні лазери «Ліка-терапевт», скануючий лазер «Медик 2», внутрішньовенний апарат «Лазмік» (апаратура сертифікована і дозволена до застосування в Україні). Для проведення внутрішньовенної лазерної терапії використовуються апарат «Лазмік» російського виробництва. Апарат «Ліка-терпевт» має три незалежні канали. Апарат дозволяє здійснювати лазерний вплив з різними довжинами хвиль, у постійно модульованому і імпульсному режимах лазерного впливу. Конструкція апарату дозволяє використовувати різні насадки. У нашій клініці апарат використовується в гінекології, терапії, хірургії, при лікуванні лор-патології. «Медик 2» - низькоінтенсивний скануючий терапевтичний лазер. Сканування лазерним променем - це сучасний високоефективний метод лазерної терапії, що дає можливість обробляти великі ділянки поверхні спрямованим лазерним випромінюванням. Лазерне сканування дозволяє досягати високої ефективності процедур, не збільшуючи при цьому часу їх проведення і забезпечуючи глибоке проникнення лазерного випромінювання в тканини. Ми підбіраємо фігури сканування відповідно форми ураженої поверхні. Має знеболюючу, протизапальну, ранозагоювальну ефектами. У нашій клініці "Медик 2" ефективно використовується для лікування трофічних виразок, ран, які довго не загоюються, судинних захворювань нижніх кінцівок, патології суглобів і хребта, спайкової хвороби, запалень придатків.

УЗД УЗД >>

У нашій клініці для ультразвукових досліджень використовується ультразвуковий сканер S6 - кольорова ультразвукова система високого рівня з датчиками високої щільності. Портативність апарату дозволяє не тільки зробити необхідні дослідження, а й проводити операції під контролем УЗД.

Дитяча хірургія

Дитяча хірургія сьогодні є дуже затребуваною і активно розвивається. Її головним завданням є оперативне лікування хвороб, для яких не придатне або неефективне консервативне лікування.
 
Кожна дитина індивідуальна, ми намагаємося знайти підхід як до підлітка, так і до грудничку.
Всі зусилля Сумської клініки лазерної медицини спрямовані на впровадження та популяризацію найбільш дбайливих методів хірургічного втручання. Які будуть відповідати наступним критеріям:
 
  • мінімальна травматизація тканин;
  • максимальне скорочення тривалості; оперативного втручання;
  • відсутність крововтрати;
  • скорочення реабілітації;
  • відсутність або зведення до мінімуму больового синдрому, як під час, так і після операції.
 
 
І це можливо! Йдеться про використання ультрасучасних лазерних систем і новітньому погляді на рішення старих проблем, часом раніше нерозв'язних.
Бородавка
- це доброякісне новоутворення шкіри, викликане злиттям генома вірусу папіломи людини з ДНК клітин епідермісу, що призводить до проліферації і зміни зовнішнього вигляду шкіри - появи щільних, безболісних, таких, що піднімаються над рівнем шкіри шорсткуватих напівкулястих вузликів сіро-білуватого кольору. Бородавки бувають різні. Прості (звичайні, вульгарні, долонні) частіше вражають тильну поверхню шкіри рук і крім психологічного дискомфорту і косметичного дефекту незручностей не доставляють. Якщо бородавка розташовується під нігтем то це вже стає боляче. Плоскі бородавки (юнацькі), частіше вражають обличчя, тильну поверхню кистей, гомілки. Являють собою плоскі папули округлої або полігональної форми величиною від декількох міліметрів до сантиметра, поверхня їх гладка. Зазвичай за забарвленням ледь відрізняються від кольору шкіри. Підошвові бородавки - найнеприємніші. Розташовуються в місцях найбільшого тиску на підошвову поверхню стоп, є щільними хворобливими багатошаровими наростами над поверхнею шкіри. Гострі кондиломи - аногенітальні бородавки, на жаль зустрічаються і у дітей. За формою нагадують півнячий гребінь, колір тілесний, блідо-рожевий або інтенсивно-червоний. Глибина залягання даного утворення, на відміну від попередніх, не обмежується епідермісом, а зачіпає сосочковий шар дерми.
У нашій клініці застосовується запатентована найбільшим виробником лазерних систем, компанією «Fotona», технологія коагуляційного лікування бородавок за допомогою Nd:YAG-лазера. Дана методика не має аналогів в світі. Її особливістю є те, що процес зникнення бородавки не відбувається одномоментно під час сеансу, а триває зазвичай протягом місяця після останнього, не вимагаючи догляду. Протягом цього періоду часу набридле новоутворення може на початку збліднути, потім потемніти і до кінця місяця слущить самостійно без утворення рубця. Ще одним позитивним ефектом є відсутність болю відразу після обробки. Що обов'язково супроводжує всі інші існуючі способи (хірургічний, кріодеструкція, електрокоагуляція) до моменту остаточного загоєння післяопераційної рани.
 
З метою попередження появи нових бородавок і профілактики рецидиву колишніх - призначається противірусний препарат за схемою.
Вгору