UA EN RU
Перейти на сторінку з описом
Демодекс УЗД
Наші методи лікування:
Косметологічний лазер Косметологічний лазер >>
У нашій клініці використовується неодимовий лазер "Fotona SP Dynamis". "Fotona SP Dynamis" - світова вершина лазерної косметології. Унікальна лазерна технологія "Fotona SP Dynamis" - найвищий стандарт якості, ефективності та безпеки процедур.
 
Неодимовий лазер є незаперечним лідером в лікуванні судинних зірочок, гемангіом, розацеа, акне і в здійсненні професійних програм лазерного омолодження шкіри.
Фотодинамічна терапія Фотодинамічна терапія >>
Фотодинамічна терапія (ФДТ) є процедурою вибору у пацієнтів з важкою і середньоважкою формами акне, у випадках персистуючого ​​перебігу захворювання та толерантності до традиційних терапевтичних методів. Основними ефектами ФДТ є бактерицидний і метаболічний, нормалізація роботи сальних залоз, поліпшення живлення і мікроциркуляції шкіри. У результаті усувається жирність шкіри, значно зменшується кількість рецидивуючих запальних елементів і відбувається більш активне розсмоктування глибоких елементів.
Показання для лікування методом ФДТ:
  • помірна і важка форми вугрової хвороби, в тому числі і резистентні форми;
  • підвищена секреція шкірного сала;
  • запальні процеси, викликані закупоркою сальних залоз.
Для досягнення найкращого результату рекомендується пройти курс лікування вугрового висипу, що складається з 4-10 процедур (залежно від ступеня тяжкості процесу).
Внутрішньовенна терапія Внутрішньовенна терапія >>

Внутрішньовенна лазерна терапія (ВЛОК) є дуже ефективним методом, який в даний час успішно використовується в кардіології, ендокринології, гінекології, хірургії, дерматології, лор-патології та інших областях медицини. Розробка і виробництво одноразових стерильних світловодів дозволили зробити цю процедуру абсолютно безпечною і комфортною для пацієнта. Внутрішньовенний лазер (ВЛОК) сам по собі має виражену терапевтичну дію, а також підвищує ефективність медикаментозної терапії. У нашій клініці перед проведенням процедури пацієнт консультується з лікарем, індивідуально підбираються параметри впливу і кількість процедур. ВЛОК не має побічних ефектів, відсутнє звикання до процедур, ефект тривалий і стійкий. В Україні активне застосування почалося після реєстрації апаратури в 1985 році. Основні ефекти внутрішньовенної лазерної терапії: безболісність і комфортність процедур, індивідуальний підхід до проблеми кожного пацієнта, відсутність побічних явищ, відсутність звикання, тривалий і стійкий ефект.

Хірургічний лазер Хірургічний лазер >>

У нашій клініці в хірургії, дерматології, гінекології, ЛОР-патології та онкології використовується високоінтенсивний хірургічний лазер «Ліка-хірург». Перевагою лазерного видалення новоутворення в порівнянні з кріодеструкціею, діатермокоагуляцією, скальпелем, очевидні: безконтактність, безкровність, безпека, контрольований вплив. Процедура займає мало часу і не вимагає особливих умов пов'язаних з асептикою і антисептикою. У результаті досягаються швидкість лікування, безрубцеве загоєння ран, відсутність або мінімальні операційні та післяопераційні болі, безкровне операційне поле, прискорене загоєння, високий косметичний і стерилізуючий ефект, незначний набряк тканин, виражений кровоспинний ефект, мінімальне руйнування прилеглих тканин. Апарат сертифікований і дозволений до застосування в Україні.

Терапевтичний лазер Терапевтичний лазер >>

У нашій клініці використовуються низькоінтенсивні терапевтичні лазери «Ліка-терапевт», скануючий лазер «Медик 2», внутрішньовенний апарат «Лазмік» (апаратура сертифікована і дозволена до застосування в Україні). Для проведення внутрішньовенної лазерної терапії використовуються апарат «Лазмік» російського виробництва. Апарат «Ліка-терпевт» має три незалежні канали. Апарат дозволяє здійснювати лазерний вплив з різними довжинами хвиль, у постійно модульованому і імпульсному режимах лазерного впливу. Конструкція апарату дозволяє використовувати різні насадки. У нашій клініці апарат використовується в гінекології, терапії, хірургії, при лікуванні лор-патології. «Медик 2» - низькоінтенсивний скануючий терапевтичний лазер. Сканування лазерним променем - це сучасний високоефективний метод лазерної терапії, що дає можливість обробляти великі ділянки поверхні спрямованим лазерним випромінюванням. Лазерне сканування дозволяє досягати високої ефективності процедур, не збільшуючи при цьому часу їх проведення і забезпечуючи глибоке проникнення лазерного випромінювання в тканини. Ми підбіраємо фігури сканування відповідно форми ураженої поверхні. Має знеболюючу, протизапальну, ранозагоювальну ефектами. У нашій клініці "Медик 2" ефективно використовується для лікування трофічних виразок, ран, які довго не загоюються, судинних захворювань нижніх кінцівок, патології суглобів і хребта, спайкової хвороби, запалень придатків.

УЗД УЗД >>

У нашій клініці для ультразвукових досліджень використовується ультразвуковий сканер S6 - кольорова ультразвукова система високого рівня з датчиками високої щільності. Портативність апарату дозволяє не тільки зробити необхідні дослідження, а й проводити операції під контролем УЗД.

Лор-патологія

Захворювання ЛОР-органів є широко розповсюдженою патологією і часто носять сезонний характер. Проте, застосування традиційної антибіотикотерапії в період загострень не завжди призводить до одужання, і ослаблений імунітет сприяє переходу запального процесу в хронічну форму.
 
Одним з альтернативних методів лікування, особливо в педіатричній практиці, є низькоінтенсивна лазерна терапія. За допомогою спеціальних одноразових насадок енергія лазера підводиться безпосередньо до запаленої слизової носа, зіву, вух і протягом перших хвилин призводить до зниження набряклості, сприяє механічному видаленню інфікованого слизу з носа і горла. Курсове лікування дає ефект відновлення ураженої області за рахунок інтенсифікації кровотоку, прискорення елімінації агентів, що ушкоджують (мікробів, алергенів) і поліпшення регенерації.
 
Поєднання місцевого впливу з внутрішньовенної лазерної терапією синього спектра дозволяє відновити втрачені захисні функції організму, усунути місцеві і загальні ознаки запалення, забезпечити стійкий імунітет.
 
Унікальним є використання високоінтенсивного хірургічного лазера в лікуванні носових кровотеч. При цьому досягається:
 
  • забезпечення надійного гемостазу;
  • висока точність оперативного втручання навіть у найнедоступніших областях завдяки наявності гнучкого інструменту;
  • мінімальна травматизація тканин;
  • антибактеріальну дію лазерного випромінювання, що зменшує ризик розвитку післяопераційних ускладнень.
Фарингіт
Фарингіт - запалення слизової оболонки і лімфоїдної тканини глотки. Основна причина фарингіту - це вдихання холодного або забрудненого повітря, вплив хімічних подразнень (спирт, тютюн). Інфекційний фарингіт може бути спровокований різними мікробами (стрепто, стафіло, пневмококи, а також вірусами (грипу, аденовіруси) і грибками (кандида). Нерідко фарингіт розвивається внаслідок поширення інфекції з будь-якого вогнища запалення, прилеглого до глотки. Розрізняють гострий і хронічний фарингіт. Гострий фарингіт розвивається безпосередньо після впливу на слизову оболонку глотки агресивного фактора (інфекції, дратівливий газ та ін.). Перебіг гострого фарингіту сприятливий. Хронічний фарингіт може бути наслідком недолікованого гострого фарингіту, а також самостійним захворюванням, яке виникає при тривалому подразненні слизової оболонки глотки. У розвитку хронічного фарингіту відзначаються фази загострення і ремісії.
У клініці, для лікування фарингіту використовується червоний лазер. Прямим световодом опромінюється задня стінка гортані. Хворий знаходиться в положенні сидячи. Лазерна терапія проводиться після змазування гортані розчином Люголя, фурациліну і т.д. Поєднання лазера і медикаментів значно покращує якість лікування.
 
У клініці завжди можна отримати консультацію лікаря-отоларинголога, пройти лабораторні обстеження.
Вгору