UA EN RU
Перейти на сторінку з описом
Демодекс УЗД
Наші методи лікування:
Косметологічний лазер Косметологічний лазер >>
У нашій клініці використовується неодимовий лазер "Fotona SP Dynamis". "Fotona SP Dynamis" - світова вершина лазерної косметології. Унікальна лазерна технологія "Fotona SP Dynamis" - найвищий стандарт якості, ефективності та безпеки процедур.
 
Неодимовий лазер є незаперечним лідером в лікуванні судинних зірочок, гемангіом, розацеа, акне і в здійсненні професійних програм лазерного омолодження шкіри.
Фотодинамічна терапія Фотодинамічна терапія >>
Фотодинамічна терапія (ФДТ) є процедурою вибору у пацієнтів з важкою і середньоважкою формами акне, у випадках персистуючого ​​перебігу захворювання та толерантності до традиційних терапевтичних методів. Основними ефектами ФДТ є бактерицидний і метаболічний, нормалізація роботи сальних залоз, поліпшення живлення і мікроциркуляції шкіри. У результаті усувається жирність шкіри, значно зменшується кількість рецидивуючих запальних елементів і відбувається більш активне розсмоктування глибоких елементів.
Показання для лікування методом ФДТ:
  • помірна і важка форми вугрової хвороби, в тому числі і резистентні форми;
  • підвищена секреція шкірного сала;
  • запальні процеси, викликані закупоркою сальних залоз.
Для досягнення найкращого результату рекомендується пройти курс лікування вугрового висипу, що складається з 4-10 процедур (залежно від ступеня тяжкості процесу).
Внутрішньовенна терапія Внутрішньовенна терапія >>

Внутрішньовенна лазерна терапія (ВЛОК) є дуже ефективним методом, який в даний час успішно використовується в кардіології, ендокринології, гінекології, хірургії, дерматології, лор-патології та інших областях медицини. Розробка і виробництво одноразових стерильних світловодів дозволили зробити цю процедуру абсолютно безпечною і комфортною для пацієнта. Внутрішньовенний лазер (ВЛОК) сам по собі має виражену терапевтичну дію, а також підвищує ефективність медикаментозної терапії. У нашій клініці перед проведенням процедури пацієнт консультується з лікарем, індивідуально підбираються параметри впливу і кількість процедур. ВЛОК не має побічних ефектів, відсутнє звикання до процедур, ефект тривалий і стійкий. В Україні активне застосування почалося після реєстрації апаратури в 1985 році. Основні ефекти внутрішньовенної лазерної терапії: безболісність і комфортність процедур, індивідуальний підхід до проблеми кожного пацієнта, відсутність побічних явищ, відсутність звикання, тривалий і стійкий ефект.

Хірургічний лазер Хірургічний лазер >>

У нашій клініці в хірургії, дерматології, гінекології, ЛОР-патології та онкології використовується високоінтенсивний хірургічний лазер «Ліка-хірург». Перевагою лазерного видалення новоутворення в порівнянні з кріодеструкціею, діатермокоагуляцією, скальпелем, очевидні: безконтактність, безкровність, безпека, контрольований вплив. Процедура займає мало часу і не вимагає особливих умов пов'язаних з асептикою і антисептикою. У результаті досягаються швидкість лікування, безрубцеве загоєння ран, відсутність або мінімальні операційні та післяопераційні болі, безкровне операційне поле, прискорене загоєння, високий косметичний і стерилізуючий ефект, незначний набряк тканин, виражений кровоспинний ефект, мінімальне руйнування прилеглих тканин. Апарат сертифікований і дозволений до застосування в Україні.

Терапевтичний лазер Терапевтичний лазер >>

У нашій клініці використовуються низькоінтенсивні терапевтичні лазери «Ліка-терапевт», скануючий лазер «Медик 2», внутрішньовенний апарат «Лазмік» (апаратура сертифікована і дозволена до застосування в Україні). Для проведення внутрішньовенної лазерної терапії використовуються апарат «Лазмік» російського виробництва. Апарат «Ліка-терпевт» має три незалежні канали. Апарат дозволяє здійснювати лазерний вплив з різними довжинами хвиль, у постійно модульованому і імпульсному режимах лазерного впливу. Конструкція апарату дозволяє використовувати різні насадки. У нашій клініці апарат використовується в гінекології, терапії, хірургії, при лікуванні лор-патології. «Медик 2» - низькоінтенсивний скануючий терапевтичний лазер. Сканування лазерним променем - це сучасний високоефективний метод лазерної терапії, що дає можливість обробляти великі ділянки поверхні спрямованим лазерним випромінюванням. Лазерне сканування дозволяє досягати високої ефективності процедур, не збільшуючи при цьому часу їх проведення і забезпечуючи глибоке проникнення лазерного випромінювання в тканини. Ми підбіраємо фігури сканування відповідно форми ураженої поверхні. Має знеболюючу, протизапальну, ранозагоювальну ефектами. У нашій клініці "Медик 2" ефективно використовується для лікування трофічних виразок, ран, які довго не загоюються, судинних захворювань нижніх кінцівок, патології суглобів і хребта, спайкової хвороби, запалень придатків.

УЗД УЗД >>

У нашій клініці для ультразвукових досліджень використовується ультразвуковий сканер S6 - кольорова ультразвукова система високого рівня з датчиками високої щільності. Портативність апарату дозволяє не тільки зробити необхідні дослідження, а й проводити операції під контролем УЗД.

Дерматологія

Захворювання зовнішніх шкірних покривів і слизових оболонок в будь-якому віці свідчать про слабкість імунної системи, порушеннях гормональної регуляції, проблеми шлунково-кишкового тракту.
 
У нашій клініці підхід до вирішення дерматологічних проблем є комплексним, включаючи консультації суміжних фахівців, сучасні види діагностики та застосування поєднаних інноваційних методик лікування.
 
При хронічних шкірних захворюваннях (алергічні дерматити, атопичні дерматити (в тому числі і у дітей), грибкові ураження шкіри і нігтів, акне, різні форми псоріазу, нейродерміт, екзема, герпес) поєднання медикаментозного та лазерного лікування сприяє усуненню симптомів за більш короткі терміни, зменшенню кількості загострень, подовженню ремісії, покращує якість життя пацієнтів.
 
Лазер сприяє якнайшвидшому вступу топічних медикаментів у вогнище захворювання, покращує живлення і кровопостачання уражених тканин, сприяє ефективній регенерації.
 
При лікуванні шкірних захворювань вірусної природи найбільш визнаним є використання імунотропної лікарської терапії в поєднанні з внутрішньовенною лазерною терапією синього і червоного діапазону довжин хвиль.
Псоріаз
Псоріаз - хронічне неінфекційне спадкове захворювання, що вражає, в основному, шкіру. Зазвичай псоріаз проявляється утворенням надмірно сухих, червоних, піднятих над поверхнею шкіри плям - псоріатичних бляшок. Ці плями є за своєю природою ділянками хронічного запалення і надлишкової проліферації лімфоцитів, макрофагів і кератиноцитів шкіри, а також утворення нових дрібних капілярів в підлеглому шарі шкіри. Псоріатичні бляшки можуть виникати і розташовуватися в будь-якому місці шкіри, включаючи шкіру волосистої частини голови, долоні, підошви, зовнішні статеві органи, але найчастіше на ліктьових і колінних суглобах, сідницях. Псоріаз є хронічним захворюванням, що характеризується зазвичай хвилеподібним перебігом, з періодами спонтанних або викликаних тими чи іншими лікувальними впливами ремісій або поліпшень і періодами спонтанних або спровокованих несприятливими зовнішніми впливами (вживання алкоголю, інтеркурентні інфекції, стреси) рецидивів або загострень. Захворювання не заразне. Хворіють люди різного віку, включаючи дітей. Поширеність псоріазу 10-12%. Чоловіки і жінки хворіють однаково часто. Ступінь тяжкості захворювання може варіювати у різних хворих і навіть у одного і того ж хворого в періоди ремісії і загострення в дуже широких межах, від невеликих локальних урадень до повного покриття всього тіла псоріатичними бляшками. Часто спостерігається тенденція до прогресування захворювання з плином часу (особливо при відсутності лікування), до обтяження і почастішання загострень, збільшення площі ураження і залучення нових ділянок шкіри. У окремих хворих спостерігається безперервний перебіг захворювання без спонтанних ремісій, або навіть безперервне прогресування. Часто також уражуються нігті на руках і / або ногах (псоріатична оніходистрофія). Ураження нігтів може бути ізольованим і спостерігатися під час відсутності шкірних уражень. Псоріаз також може викликати запальне ураження суглобів, так звану псоріатичну артропатию або псоріатичний артрит.

Існує багато різних засобів і методів лікування псоріазу, але внаслідок хронічної рецидивуючої природи самої хвороби і нерідко - тенденції до прогресування з плином часу, псоріаз є досить важким для лікування захворюванням. У нашій клініці разом з класичним лікуванням псоріазу використовується внутрішньовенне лазерне опромінення крові (ВЛОК) - сучасний метод лікування. ВЛОК - це унікальний метод фотобіології, під його впливом  розширюються судини, збільшується швидкість кровотоку, кількість судинних з'єднань (колатералей), стимулюється обмін речовин, розмноження клітин, покращується еластичність еритроцитів, стимулюється функція лейкоцитів - фагоцитоз (поглинання мікробів, вироблення захисних антитіл). Кров стає рідшою, поліпшується реологічні її функції. В результаті зниження чутливості больових рецепторів, зменшення набряку і напруження тканин настає знеболюючий і протизапальний ефект. Також відзначається антиалергічний ефект, зниження холестерину в крові. Лікування проходить щодня курсом від 10 до 15 сеансів по 15 хвилин. В основі методу лежить опромінення крові безпосередньо в судинному руслі за допомогою одноразового оптичного світловода, що вводиться в будь-яку доступну вену. ВЛОК - це не тільки лікування, а й профілактика багатьох шкірних захворювань. У нашій клініці новітній лазерний апарат для проведення ВЛОК, що в поєднанні з адекватною тактикою ведення хворих нашим дерматологом може гарантувати хороший косметичний ефект. З огляду на простоту і високу ефективність внутрішньовенного лазерного опромінення крові, ця процедура може бути рекомендована широкому колу пацієнтів з даною патологією.

Вгору