UA EN RU
Перейти на сторінку з описом
Демодекс УЗД
Наші методи лікування:
Косметологічний лазер Косметологічний лазер >>
У нашій клініці використовується неодимовий лазер "Fotona SP Dynamis". "Fotona SP Dynamis" - світова вершина лазерної косметології. Унікальна лазерна технологія "Fotona SP Dynamis" - найвищий стандарт якості, ефективності та безпеки процедур.
 
Неодимовий лазер є незаперечним лідером в лікуванні судинних зірочок, гемангіом, розацеа, акне і в здійсненні професійних програм лазерного омолодження шкіри.
Фотодинамічна терапія Фотодинамічна терапія >>
Фотодинамічна терапія (ФДТ) є процедурою вибору у пацієнтів з важкою і середньоважкою формами акне, у випадках персистуючого ​​перебігу захворювання та толерантності до традиційних терапевтичних методів. Основними ефектами ФДТ є бактерицидний і метаболічний, нормалізація роботи сальних залоз, поліпшення живлення і мікроциркуляції шкіри. У результаті усувається жирність шкіри, значно зменшується кількість рецидивуючих запальних елементів і відбувається більш активне розсмоктування глибоких елементів.
Показання для лікування методом ФДТ:
 • помірна і важка форми вугрової хвороби, в тому числі і резистентні форми;
 • підвищена секреція шкірного сала;
 • запальні процеси, викликані закупоркою сальних залоз.
Для досягнення найкращого результату рекомендується пройти курс лікування вугрового висипу, що складається з 4-10 процедур (залежно від ступеня тяжкості процесу).
Внутрішньовенна терапія Внутрішньовенна терапія >>

Внутрішньовенна лазерна терапія (ВЛОК) є дуже ефективним методом, який в даний час успішно використовується в кардіології, ендокринології, гінекології, хірургії, дерматології, лор-патології та інших областях медицини. Розробка і виробництво одноразових стерильних світловодів дозволили зробити цю процедуру абсолютно безпечною і комфортною для пацієнта. Внутрішньовенний лазер (ВЛОК) сам по собі має виражену терапевтичну дію, а також підвищує ефективність медикаментозної терапії. У нашій клініці перед проведенням процедури пацієнт консультується з лікарем, індивідуально підбираються параметри впливу і кількість процедур. ВЛОК не має побічних ефектів, відсутнє звикання до процедур, ефект тривалий і стійкий. В Україні активне застосування почалося після реєстрації апаратури в 1985 році. Основні ефекти внутрішньовенної лазерної терапії: безболісність і комфортність процедур, індивідуальний підхід до проблеми кожного пацієнта, відсутність побічних явищ, відсутність звикання, тривалий і стійкий ефект.

Хірургічний лазер Хірургічний лазер >>

У нашій клініці в хірургії, дерматології, гінекології, ЛОР-патології та онкології використовується високоінтенсивний хірургічний лазер «Ліка-хірург». Перевагою лазерного видалення новоутворення в порівнянні з кріодеструкціею, діатермокоагуляцією, скальпелем, очевидні: безконтактність, безкровність, безпека, контрольований вплив. Процедура займає мало часу і не вимагає особливих умов пов'язаних з асептикою і антисептикою. У результаті досягаються швидкість лікування, безрубцеве загоєння ран, відсутність або мінімальні операційні та післяопераційні болі, безкровне операційне поле, прискорене загоєння, високий косметичний і стерилізуючий ефект, незначний набряк тканин, виражений кровоспинний ефект, мінімальне руйнування прилеглих тканин. Апарат сертифікований і дозволений до застосування в Україні.

Терапевтичний лазер Терапевтичний лазер >>

У нашій клініці використовуються низькоінтенсивні терапевтичні лазери «Ліка-терапевт», скануючий лазер «Медик 2», внутрішньовенний апарат «Лазмік» (апаратура сертифікована і дозволена до застосування в Україні). Для проведення внутрішньовенної лазерної терапії використовуються апарат «Лазмік» російського виробництва. Апарат «Ліка-терпевт» має три незалежні канали. Апарат дозволяє здійснювати лазерний вплив з різними довжинами хвиль, у постійно модульованому і імпульсному режимах лазерного впливу. Конструкція апарату дозволяє використовувати різні насадки. У нашій клініці апарат використовується в гінекології, терапії, хірургії, при лікуванні лор-патології. «Медик 2» - низькоінтенсивний скануючий терапевтичний лазер. Сканування лазерним променем - це сучасний високоефективний метод лазерної терапії, що дає можливість обробляти великі ділянки поверхні спрямованим лазерним випромінюванням. Лазерне сканування дозволяє досягати високої ефективності процедур, не збільшуючи при цьому часу їх проведення і забезпечуючи глибоке проникнення лазерного випромінювання в тканини. Ми підбіраємо фігури сканування відповідно форми ураженої поверхні. Має знеболюючу, протизапальну, ранозагоювальну ефектами. У нашій клініці "Медик 2" ефективно використовується для лікування трофічних виразок, ран, які довго не загоюються, судинних захворювань нижніх кінцівок, патології суглобів і хребта, спайкової хвороби, запалень придатків.

УЗД УЗД >>

У нашій клініці для ультразвукових досліджень використовується ультразвуковий сканер S6 - кольорова ультразвукова система високого рівня з датчиками високої щільності. Портативність апарату дозволяє не тільки зробити необхідні дослідження, а й проводити операції під контролем УЗД.

Дерматологія

Захворювання зовнішніх шкірних покривів і слизових оболонок в будь-якому віці свідчать про слабкість імунної системи, порушеннях гормональної регуляції, проблеми шлунково-кишкового тракту.
 
У нашій клініці підхід до вирішення дерматологічних проблем є комплексним, включаючи консультації суміжних фахівців, сучасні види діагностики та застосування поєднаних інноваційних методик лікування.
 
При хронічних шкірних захворюваннях (алергічні дерматити, атопичні дерматити (в тому числі і у дітей), грибкові ураження шкіри і нігтів, акне, різні форми псоріазу, нейродерміт, екзема, герпес) поєднання медикаментозного та лазерного лікування сприяє усуненню симптомів за більш короткі терміни, зменшенню кількості загострень, подовженню ремісії, покращує якість життя пацієнтів.
 
Лазер сприяє якнайшвидшому вступу топічних медикаментів у вогнище захворювання, покращує живлення і кровопостачання уражених тканин, сприяє ефективній регенерації.
 
При лікуванні шкірних захворювань вірусної природи найбільш визнаним є використання імунотропної лікарської терапії в поєднанні з внутрішньовенною лазерною терапією синього і червоного діапазону довжин хвиль.
Акне
Акне (вугрева хвороба) - це хронічне захворювання шкіри, переважно осіб молодого віку, яке є результатом надмірного виділення шкірного сала і закупорки сальних залоз з подальшим їх запаленням. За статистикою, акне страждають 80% населення у віці від 12 до 25 років і 30% - старше 25 років.
Акне є захворюванням, яке впливає на психоемоційний стан людини. Порушується адаптація людини в суспільстві. Чи можна допомогти людині, яка страждає вугревою хворобою? Наша відповідь: «Так»!
 
 Причини виникнення хвороби?
 
 • збільшення виділення шкірного сала, його згущення;
 • порушення виведення шкірного сала, закупорка пір (комедони);
 • запалення в залозі, за рахунок приєднання інфекції. Провокацією можуть виступити: ендокринні, гінекологічні порушення, захворювання шлунково-кишкового тракту, стреси, порушення імунної системи.
 
Ступінь тяжкості вугрової хвороби може бути різною. Розрізняють такі види:
 • незапалені елементи - комедони (чорні точки)
 • запалені - утворення папул, пустул
 • важкі форми акне - вузловатокістозні, конглобатні, інверсні вугри
 
Стандартне лікування акне включає:
 
 • антибіотики (зовнішні і системні);
 • оральні контрацептиви;
 • різні косметологічні засоби.
На жаль, ці речовини не можуть вилікувати акне. При цьому, мають масу побічних ефектів. При їх відміні стан може повернутися до вихідного або погіршитися.
 
Що ми можемо запропонувати Вам?
 
Унікальні методики лікування за допомогою Nd YAG: Fotona. Це вплив на акне за допомогою лазерного променя. Промінь, проходячи через пори розріджує шкірне сало і стерилізує його. Після процедури проводиться механічне чищення елементів. Завдяки ефектам лазера, при санації елементів мінімізований ризик утворення рубців і пігментних плям (постакне).
 
Крім того, при проведенні процедури лазер активує синтез нових колагенових волокон, відновлює обмінні процеси в шкірі і відлущує старі ороговілі клітини. Лазерне лікування дозволяє знімати запалення, при цьому перешкоджаючи утворенню нових запальних елементів.
 
Nd YAG: Fotona може не тільки попередити розвиток акне, рубців, постакне, а й за допомогою спеціальних режимів шліфування (фракційний термоліз), усунути вже існуючі дефекти шкіри. За допомогою лазерного лікування можливо домогтися видимого поліпшення вже за кілька процедур, при цьому ефект зберігається (на відміну від застосування інших засобів).
Ми будемо раді Вам допомогти!
Вгору